• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
hricava - специалист
Акумулаторната ударна бормашина, дето ще е от четвъртък пускана ли е преди, че не и видях артикулен номер в брошурата и не можах да се ориентирам?
IAN279501 - за акумулаторния ударен винтоверт
torbalan - Дървен философ
Chefo77 написа:
Мисля да пробвам такера.
:)

Като видях такера, тръгнах да ти пращам линк... Ама явно си го видял преди мен :)
hricava - специалист
Krassen Semerdjiev написа:
IAN279501 - за акумулаторния ударен винтоверт
Благодаря!
Virtex - майстор
Chefo77 написа:
Мисля да пробвам такера.
Заради пироните или заради скобите ? Че пироните изглеждат къси като максимална възможност.
EDI - майстор
Като за класа си, такера работи с добри дължини скоби и пирони, но качеството на забиване зависи и от механиката на машината, а там е котка в чувал, не се знае как е изпълнена и с какво качество.Някои такери имат навика след време да късат котвите, но тук поне гаранцията и връщането ще покрият този дефект, ако имат такъв.
Chefo77 - майстор
Virtex написа:
Chefo77 написа:
Мисля да пробвам такера.
Заради пироните или заради скобите ? Че пироните изглеждат къси като максимална възможност.
Заради пироните. И само и единствено за первази. Ако ги кове добре (25 мм) и не оставя следи, ще го запазя. Ако не ... :)
wscientist - специалист
Chefo77 написа:
Virtex написа:
Chefo77 написа:
Мисля да пробвам такера.
Заради пироните или заради скобите ? Че пироните изглеждат къси като максимална възможност.
Заради пироните. И само и единствено за первази. Ако ги кове добре (25 мм) и не оставя следи, ще го запазя. Ако не ... :)
Аз също мисля да го взема.
Ето едно ревю: https://youtu.be/fzxTIf2DFWo
пишман_майстор - майстор
Така като погледнах видеото сякаш е с електромотор , който натяга ударния механизъм и в един момент се освобождава "чука" и удря скобата. Отгоре механично се напъва пружината просто. Оттам и силата на удара. Т.е. не е с котва и електромагнит . Така мисля . Няма значи да е бърз . Не знам колко удара ще прави в минута. но няма е бърз. Щот всеки път ще минава време да напъва пружината. Все едно човек си е купил ръчен модел , но напъването не е с ръка, а с ел.мотор .
Дано да се бъркам ама..надали
k_garchev - специалист
Някой има ли впечатления от ударния винтоверт,който пускат в четвъртък?Решил съм да си купя такъв.Тъй като на близо нямам lidl ще ходя до София до този,който е в началото на София(до Джъмбо).Имате ли представа дали ще се изчерпат бързо и дали мога по някакъв начин да си запазя и да го взема малко по-късно примерно(говоря за същия ден)?
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: