• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
Shift - специалист
Чудя се на сабления трион...със сигурност е коментиран , но съм пропуснал. Ще го ползвам рядко, което значи че качество дори мааалко под средното ме удовлетворява. Стига само да не е пълен боклук. Може ли някой да сподели кратко мнение?
etconev - специалист
Аз го имам сабленият трион от миналото лято. На мене ми харесва, удобен е, реже добре, предполагам с други ножчета даже още по-добре. Моят, понеже го напъвах много, изгоря, но ми го смениха с нов без никакъв прблем. Обичам гаранцията на Лидл.
cholev - майстор
Сабята ми е един от любимите инструменти. Даже предпочитам да режа жеулезо с нея. Е ако не е много дебело де. Но пък например 30х30х1.5 кух квадрат 45о екстра.- бегай го срежи с шлайфа точно
Разни греди дебели.
А и 4м дъски тази седмица- с аку циркуляра трудно- огъва се дългата дъска и блокира- със сабята 'приказка.
И прочее.
Консуматива е добър.
hricava - специалист
Сабленият трион става ли за рязане на профилни греди при колите например? За едно трабантче става въпрос- по добре да го нарежа отколкото да стои отвън и да гние. Все някой профил ще дотрябва някога за другите ми две регистрирани немски машини..
Virtex - майстор
Леле, в понеделник ще е бой с брадви :-D

Голямата пендула/герунг сигурно ще предизвика голям интерес и ще има чакане от сутринта :)
dpp - специалист
Колеги, тая битумна лента:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9965
Дават че става за улуци - трябва ми да залепя отгоре улуците на местата на съединенията.
Моите за безшевни, но на съединенията на ъглите си капе..
Дали ще свърши работа..?
Слагано е силикон за външна употреба точно за улуци и такива при монтажа преди 5 г. ама си капе по малко и ме дразни... :?
cholev написа:
Сабята ми е един от любимите инструменти. Даже предпочитам да режа жеулезо с нея. Е ако не е много дебело де. Но пък например 30х30х1.5 кух квадрат 45о екстра.- бегай го срежи с шлайфа точно
Разни греди дебели.
А и 4м дъски тази седмица- с аку циркуляра трудно- огъва се дългата дъска и блокира- със сабята 'приказка.
И прочее.
Консуматива е добър.
КОлега, ножовете стандартни ли са и съвместими ли са с други маркови такива?
Питам, че и мен ме гложди от много време да си взема саблен , все се налага на някой трудни места дето шлайфа не става а и е по -безопасно ...
Абе и за много други неща вместо циркуляр примерно и т.н...
cholev - майстор
dpp написа:
КОлега, ножовете стандартни ли са и съвместими ли са с други маркови такива?
....
Ножовете са стандартни. (Стандарт Бош)
zz_stefanov - майстор
Днес погледнах инструментите за по 4,49 . Та, механизма променящ размера на захапката на тоя раздвижен ключ тип човка е толкова зле направен и недообработен и ви гарантирам че ще отпусне при натоварване. Понеже ми е изпускал такъв евтинджос и без малко да се нараня, ви препоръчвам да се пазите и да не купувате такива боклуци.
hricava - специалист
Аз пък от всичките евтинджоси точно тоя ключ тип гарга ми допада най-много. Вярно, че натовариш ли го прекалено после за нищо не става, но като цяло от всичко за тази сума този е най-добре според мен.
zz_stefanov - майстор
Три прегледах и към всичките имам забележки. Интересното че не бяха еднакви. По цена да, примамлив е, но не го препоръчвам. Под 20 лева за такива ключове, се са калпави. Е то най добре алигатор или кобра на книпекс, но са 50-60 лева за малките :)
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: