Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Темата си е философска.Аз имам и Девалт, Милуоки, Метабо, но имам и Спарки, имам и Парксайд, имам и Ейнхел, Скил и т.н..Та, според задачата и необходимостта идва и решението, не е нужно да се спори, според мен.
vencil - специалист
...аз имам профи инструменти в работата и хоби у дома и точно поради такъв начин на ползване трудно правя разлика ....но това не означава че не я виждам и нямм препочитания...
Ами то точно в това е смисъла да си купиш качествен инструмент, щото разлика има и в повечето случаи е очевадна. Аз също съм имал възможност да работя с евтини и качествени инструменти и за това си купувам от вторите, ако нямам възможност да си купя хубав взимам от приятел или комшия да си свърша работата и така.... за щастие мога да си ги позволя е не от най-скъпите но достатъчно надеждни и работещи.

М/у другото има и такива марки (не много известни у нас) хем не са скъпи а са доста надеждни и добре работещи, ама лидалските не смятам че са в тази класация.
Chefo77 - майстор
вт яну 10, 2023 7:49 pmsilent написа:
Проформа оправдание...може да се каже същото и за вас появявате в темата на Парксайд да оплюете марката да се изчеткате един друг за хай левъла дет сте стигнали и да се самоубедите че не сте се прекарали с нещо скъпо кат е можело да минете и по-евтино....въпрос на гледна точка... :-D
Хайде сега да се върнеш няколко страници назад, да видиш откъде тръгна последното появяване, и ако имаш чест, ще припомниш на аудиторията кой беше инициатора ... ако и да не му е било цел :wink:

EDI, всяка машина си има предназначение - факт. Абсолютно те подкрепям!!!
joro_kem - специалист
айде и в тая тема масонски изказвания... ми направете си тема за профи техника и се хвалете там! тази тема е за широко скроени индивиди, които пазаруват в лидл :idea:
nikolson - майстор
вт яну 10, 2023 8:11 pmEDI написа:
Темата си е философска.
В средновековието философията е това, което днес наричаме схоластика. Та там "философския спор" се обсъждало, колко дявола могат да се съберат на върха на иглата. Затова давам "СТАРТ" на тема "как да преебем дявола, без той да разбере".
silent - майстор
вт яну 10, 2023 8:48 pmChefo77 написа:
вт яну 10, 2023 7:49 pmsilent написа:
Проформа оправдание...може да се каже същото и за вас появявате в темата на Парксайд да оплюете марката да се изчеткате един друг за хай левъла дет сте стигнали и да се самоубедите че не сте се прекарали с нещо скъпо кат е можело да минете и по-евтино....въпрос на гледна точка... :-D
Хайде сега да се върнеш няколко страници назад, да видиш откъде тръгна последното появяване, и ако имаш чест, ще припомниш на аудиторията кой беше инициатора ... ако и да не му е било цел :wink:

EDI, всяка машина си има предназначение - факт. Абсолютно те подкрепям!!!
Ако визираш линка на Чолев който всички го знаят колко е пристрастен........е и...може и така да е...може и да не е....какво толкова те дразни....не съм ги виждал наживо .....Боша изглежда по-гадно...определено не бих го купил по снимка...а и точно за Бош не бих си залагал главата... За пърформанс серията не съм впечатлен и не виждам предимство което да и оправдава цената поне при този черен инструмент който имам..и зеления му еквивалент който също имам....писал съм го някъде .....в последно време съм предубеден към маркови марки и модели и не приемам всичко по подразбиране....нивото според мен пада във всичко...да не говоря че започвам да залитам към евтини еднодневки-не става въпрос за инструменти а въобще...не се ядосваш като се скапе не занимаваш с гаранции ремонти....хвърляш и купуваш ново...така че дойде време око да види ръка да пипне...а от много отдавна знам че не всичко на една фирма е добро....в крайна сметка Еди вероятно е най прав...
fbr - майстор
вт яну 10, 2023 8:29 pmvencil написа:
ако нямам възможност да си купя хубав взимам от приятел или комшия да си свърша работата и така....
Въпрос на ценности. Не бих го направил, ако мога да си позволя да го купя, па макар и куче марка.
пишман_майстор - майстор
Всеки е прав за себе си. Колкото хора, толкова гледни точки . Важното е самият човек да е доволен и да има приложение даден уред.
Конкретно при парксайд , моето лично мнение е, че от акумулаторните им уреди са си добри моделите им които са четкови. Понеже са прости и по правило евтини. Сравнително по-рядко дават дефект спрямо бръшлес аналозите им.
Е да, не са толкова мощни като черните.
Батериите им също не са нещо уау, евтини елементи , среден клас китаец. За сравнение батериите на конкуретна фирма Алди ( в немско ) за техните си уреди, елементите са корейски и много добри, в пъти по-добри , а цените същите. Щом те успяват, би трябвало и Лидл да го може, но не, маркетинг сър...
Не знам за вас, но мен примерно не ми допада за уреди или батерии разни приложения през телефони и други такива "гъдели" за настройки по тях. Целият в прах , пепел, мръсни ръце и да си играем с тел-а колко ток да даде батерията или колко да върти гайковера...
Грешна посока и вече се усеща и при други марки , не се оправдава по-високата им цена и крайна сметка се предлагат по разни " промота"
cholev - майстор
По темата;
Взех си вчера една батерия смарт Х20 4ач с блутут.
Производство 8.2022 80лв
Заряда беше на минимум
Закачих ъпдейтвах фирмуеара.
По размер е близка до 2ач.
Интересни неща пише.
Съхранение до 3месеца от температура -20оС :shock:
Съхранение 1 година от 0оС
Препоръчвани зарядни А3, 4, С серия
За В серия (имам едно такова не разбрах защо не се препоръчва)
С А3 зареди под 1 час. (4.5A)
Със смарт зарядно пише 40мин
Има няколко режима на работа- може да ги задаваш от телефона
Но в смарт режим работи само с уреди перформънс на които пише - ready to connect
grizan1980 - специалист
вт яну 10, 2023 9:18 pmfbr написа:
вт яну 10, 2023 8:29 pmvencil написа:
ако нямам възможност да си купя хубав взимам от приятел или комшия да си свърша работата и така....
Въпрос на ценности. Не бих го направил, ако мога да си позволя да го купя, па макар и куче марка.
Аз например инструменти не давам , за да имам и когато ми трябват да си свърша работа.... Всичко стана зарад един авер който ми върна шлайфа развален, а аз нямах време да го пробвам пред него..... та оттогава не давам на никой нищо ( а и не взимам)...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: