Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Прав си, ИЗВИНЯВАМ СЕ.
Christo - майстор
Промишлен шпионаж има от както свят светува. И не са почнали първи руснаците. Ние защо не вземем да откраднем нещо, да го ползваме за бърз старт и да го развием, както направиха китайците в хиляди направления? Ама то и да откраднеш се иска акъл и много труд. Със сигурност сме много силни в плюенето и злобеенето, но тези стоки не се търсят много. Да опрем да внасяме мартеници от Китай, трябва да сме много зле, ама на кой му пука. Дай да плюем по Русия. Като гледам, някои чак оргазъм ще получат!
kr1100 - майстор
пон окт 23, 2023 9:14 amLutchezar написа:
Точно тези дни прочетох как след 1983, като изтекъл лицензът на поляците за Fiat 124, вместо Fiat 124p започнали да слагат емблемите FSO. Та не са само руснаците, опса СССР, че редно да сме коректно тези дни, преди всички бяха руснаци :).
Поляците не са произвеждали Фиат 124. Правели са Фиат 125 с двигател 1300 и после 1500 . Правели са и Фиат 128, освен 126. 1300и 1500 са стария двигател на Фиат 1300и 1500 с 3 основни лагера и долен разпределителен вал.
Сърбите са произвеждали Застава 1300 и 1500 като стария Фиат 1300 и 1500 със сеннчето зад задното стъкло. После с Сърбите започват със Застава 55 - моди на Фиат 128 / 2/3 рата соц. кола с 4 дискови спирачки, ако не броим Рено 8/10 - т.е. Булгаррено. Не искам да споменавам Юго 45.
Турците произвеждаха Мурат 1500, после започват Мурат 131
Истинския Фиат 125 е с 5 основни /опорни лагера и горен разпределителен вал и започващ с мощност 90 к.с. и нагорес двувалките.
Lutchezar - майстор
125p, моя грешка.

Имаше на закриване на магазина на Раковски 1 бройка X20 перфоратор. Набутан върху 3в1 шлайфовете.
stefanjor - специалист
пон окт 23, 2023 3:19 pmLutchezar написа:
пон окт 23, 2023 10:34 amstefanjor написа:
Малко да Ви върна към темата :cool:
Днес имаше този перфоратор за 60 и малко пари:
Къде го видя?
KOZL го търсеше...
Lidl на Екзар Йосиф в София.
До Централна баня.
Вечерта бяха свършили.
Ако утре сутрин извадят мога да взема.
Kozl да ми пише.
oberst - специалист
В лидълите от Хаджи Димитър, Слатина и театър София бяха останали само етикетите с цените, обаче предвид размера на празното място, явно са били извадили по няколко бройки за зарибявка и суматоха. Имаше електрически верижни триони също намалени с 25%.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон окт 23, 2023 8:16 pmChristo написа:
Промишлен шпионаж има от както свят светува. И не са почнали първи руснаците. Ние защо не вземем да откраднем нещо, да го ползваме за бърз старт и да го развием, както направиха китайците в хиляди направления? Ама то и да откраднеш се иска акъл и много труд. Със сигурност сме много силни в плюенето и злобеенето, но тези стоки не се търсят много. Да опрем да внасяме мартеници от Китай, трябва да сме много зле, ама на кой му пука. Дай да плюем по Русия. Като гледам, някои чак оргазъм ще получат!
Правец, бе, Правец...а другото си прав, уви, уви
oberst - специалист
Ако обичате, стига вече с тия полонези, ВАЗове, ГАЗове, КрАЗове, правеци и прочее отвратителни спомени, че си припомням как миришеше салонът на жигула лятно време на слънце и ми става лошо.

Разбрах къде са ги обявили тия намаления - в лидъл плюса на телефона и освен перфоратора и триона, има и други неща.
kozl - майстор
пон окт 23, 2023 10:02 pmstefanjor написа:
пон окт 23, 2023 3:19 pmLutchezar написа:
пон окт 23, 2023 10:34 amstefanjor написа:
Малко да Ви върна към темата :cool:
Днес имаше този перфоратор за 60 и малко пари:
Къде го видя?
KOZL го търсеше...
Lidl на Екзар Йосиф в София.
До Централна баня.
Вечерта бяха свършили.
Ако утре сутрин извадят мога да взема.
Kozl да ми пише.
Мерси за инфото.
Току що си купих от Лидл на Кабележков и Генерала Тошев.
Беше само 1 бр. и нямаше етикет с цена. Платих 63.99 лв. За това пък под цената на 12V нямаше ни една бройка.
kr1100 - майстор
ср мар 01, 2023 1:00 pmSvetoslavoff1 написа:
Всеки инструмент си има приложение. Не може да се сравнява обръщането с права лопата и "драскането" с фреза 1400 вата и мотички по 10-12см. Аз има от няколко години подобна на HETCH(чехска) и съм доволен от използването и. При мен е тежък или среден чернозем.Не я зоря, в смисъл оставям я да поизстине, като загрее редуктора. Но на моите години не бих се върнал на тежка фреза, старата ми беше карловска 5кс.
Повдигам стар пост .Жоро я си признай работи ли тази фреза. Че не е чешка е ясно - супер китайска е. Ама след правата лопата в оранжерията има буци. Дали става да ги омаАхам с такава драскалка / глинеста почва , ръся всеки сезон торф перлит и речен пясък и пак където са били капковите маркучи е бетон.
И поздрави на теб и бишата колежка.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: