Нека намерим най-тънките цени.
Svezar - специалист
чет мар 21, 2024 8:11 amdpp написа:
Колеги, 20V-я 125мм ъглошлайф държи ли на бачкане? Някой ползва ли го, как е?
Ако вземеш и две батерии 8 Ah...ще държи :) Че с 4 Аh докато отрежеш 5-6 парчета винкел 20/20 и е за зареждане !
Djack - специалист
Има ли собственик на последния 20 волтов импакт на Парксайд, който да знае, как мога да го направя да не тръгва всеки път от 4-та степен? Променям го от бутона, ама като престои няколко минути без да се ползва, пак се връща на 4-та!
Lutchezar - майстор
С умна батерия и от приложението се настройва. Да знаеш че обновяването на фирмуера на уреда е около 20 минути, и не трябва да вадиш батерията и да го тормози докато не свърши.
miliad - майстор
https://www.lidl.bg/p/mini-startova-bat ... Sales_Week Тази стартерна батерия дали би вършила работа за дизелов автомобил.?
Krasi_S - специалист
ср апр 03, 2024 3:06 pmmiliad написа:
https://www.lidl.bg/p/mini-startova-bat ... Sales_Week Тази стартерна батерия дали би вършила работа за дизелов автомобил.?
Дават я че става за дизел до 2000 кубика, ама опита ми с една бензинова въшка с 45Аh акумулатор беше неуспешен. А даже не беше разреден прекалено.

Иначе ей ТОЗИ младеж има добро видео по въпроса. Казва, че трябва да се остави "малко време" включено към акумулатора за да го повъзбуди и после старта ще е по-лесен.

Въпреки всичко смятам, че си заслужава. За 100лв получаваш голям Powerbank, има изход за запалка и даже фенерче :-D
oberst - специалист
ср апр 03, 2024 3:36 pmKrasi_S написа:
За 100лв получаваш голям Powerbank, има изход за запалка и даже фенерче :-D
Доколкото виждам на снимката, тва нещо е 12 Ah/38.4 Wh. От лидълците си купих Tronic 10 Ah/37 Wh за 15 кинта. Нещо "струването" не ми се връзва.
Krasi_S - специалист
чет апр 04, 2024 12:02 amoberst написа:
Нещо "струването" не ми се връзва.
Съгласен, ако го сравняваме само като Powerbank. От всичките му функции, досега съм го ползвал повече пъти като източник на 12V, отколкото като стартер. Това, че е малко и леко го прави много удобно.
Далеч съм от мисълта да го хваля. Взех го заради стартерната функция. Веднъж съм го ползвал за това и не ми свърши работа. После се разтърсих и намерих клипа на младежа по-горе. Та, може и да работи. Ще разбера някой ден :-D . Така или иначе съм го купил, стои си в колата. И се оказа че го ползваме доста често като идем някъде на диво за повече дни.
cholev - майстор
ср апр 03, 2024 3:06 pmmiliad написа:
https://www.lidl.bg/p/mini-startova-bat ... Sales_Week Тази стартерна батерия дали би вършила работа за дизелов автомобил.?
Става. Палил съм на напълно умрял акумулатор. Периодично трябва да я преглеждаш за дозареждане. LiFePo батерия с дълъг живот
aleksnp - специалист
Имам го от 7-8 години. Един път ми се наложи, да го използвам, като стартерна батерия на колата ми, понеже автомобилният акумулатор му беше изтекъл живота. Справи се отлично. Всеки месец, два, го слагам за дозареждане, че има саморазряд.
hakama - специалист
Някой видя ли брошурата за открития Прак-ер, до Красно Село?

Иначе това за 3.50лв - отидох в 18 ч в четвъртък и нямаха...
Търся компактен за мобилна (малка) чанта с инструменти, освен този на Сола - друго не открих под 10лв с две посоки.
Прикачен файл:
nivelir.jpg
niwelir Parkside
nivelir.jpg (24.63 KиБ) Видяна 311 пъти

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: