Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
stoianov_n - специалист
n_a написа:
За метал и когато и работиш за себе си. Инак не е голям проблем, по някое време пак ще те извикат
:? Това не го разбрах....
hyankov83 - напреднал
Изглежда ми добре

Изображение

На снимката е малко по-светла от колкото всъщност е
Изображение

Отивам да лакирам
Изображение
hyankov83 - напреднал
Ами... успях да прецакам всичко с този лак :wallbash: :wallbash:

Изображение

Изображение

Изображение

Боята си беше перфектна, без никакви забележки, гледано от моето любителско око. Веднага след лака се появиха едни жълтеникави 'сълзи', където се стича 'прозрачния' лак (явно в по-голямо количество не е толкова прозрачен). Получиха се няколко такива жълтеникави петънца. Виждали сте лак върху дърво какви капки прави, е - подобно. Хубаво че най-грозното и голямото е там където ще лепя шкурката. А на всичко отгоре при лакирането си личи ВСЯКА прашинка която залепне, а аз 'работя' на много прашно място. На места пък лака стана на паяжина, като напукан, макар че не може да е, защото дори още не е засъхнал.

Абе явно лакирането е по-трудно от мацането с боя :/

Едит: може би има спасение, открехнаха ме за тайната техника на полирането с водна шкурка, след като лака изсъхне.
hyankov83 - напреднал
Добър или лош, това е крайния резултат. Мерси на всички отзовали се!

Като за човек с две леви ръце който никога не е пипвал каквото и да е, смятам че не е крайно лошо ;) Ако някой иска да му чиракувам за без пари, да пише :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Един въпрос обаче, ей тия нитове на последната снимка виждате ли ги? Как могат да се затегнат, че май има разхлабени и 'кормилото' играе напред-назад?

Целия албум, тук.

ПП
Скоро ще ви пиша за едно пребоядисване в банята, stay tuned ;)

Тема "Пребоядисване на метална трутинетка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: