Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
hyankov83 - напреднал
Здравейте,

Пребоядисах тротинетката на детето и сега няма нищо отгоре което да служи против подхлъзване на краката. Оказа се че самозалепващи шкурки за скейтборди/тротинетки почти няма на пазара. Все пак намерих това на Декатлон, но 14лв ми идват малко скъпо за една шкурка.

Предложете моля какво и как да залепя отгоре - някаква гума ли ще е, шкурка ли ще е...

Много ми харесват самозалепващите ленти на Мева, обаче ми идват ужасно скъпи, те са по 18 метра, а на мен ми трябват 30см. Някой знае ли някъде да ги продават на метър?

Поздрави
torbalan - Дървен философ
Ако си от Козлодуй - мога да ти отрежа метър лента против подхлъзване...

Другото, което съм чувал, слага се пясък в боята и така се минава там, където се стъпва...
p.v.x - майстор
Златна тази тротинетка.
Но кефа , да зарадваш детето е безкраен.

Подреди няколко нит-чета с нитачката(срещу подхлъзване).
Ще придобие фешън вид.

:rock:
hyankov83 - напреднал
torbalan написа:
Ако си от Козлодуй - мога да ти отрежа метър лента против подхлъзване...
Мерси за предложението, но съм в Мордор-София :) Иначе каква ти е лентата, ако не е тайна?

p.v.x написа:
Златна тази тротинетка.
Но кефа , да зарадваш детето е безкраен.
Така е, финансово щеше да е по-изгодно прахово боядисване да ми направят някъде, но аз исках да пробвам да направя нещо с тия две мои ръце които са заврени в ... :) Професията ми е такава че никога не ми се налага да 'майсторя' каквото и да било, а много ми се занимаваше с нещо. И да разбира се, по-готино е ти да го направиш за детето си, лично ;)
torbalan - Дървен философ
hyankov83 написа:
... Иначе каква ти е лентата, ако не е тайна?...

Па де да знам. От магазина . 18 лева една голяма ролка.

След, като се пребих като куче по стълбите (дървени, лакирани), тогава сложих лента.
Добре поне, че паднах аз а не някой друг...
hyankov83 - напреднал
Мисля че си намерих: http://www.contrabanda.bg/jessup-griptape-9-p30265/

Ще ми стигне за 2 пъти поне, в този размер.

Мерси на всички.

Тема "Идея за 'лента срещу подхлъзване' или шкурка, за тротинетка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: