• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
MamaMy - майстор
Tя влиза от вън на вътре. Ако успееш да отрежеш старата ниско вътре, по обратния път избиваш на вън. Ако не успееш, постепенно разширяваш тръбата до свършване. :)
Диксит - напреднал
чет сеп 07, 2023 7:28 pmgogo7777 написа:
чет сеп 07, 2023 6:32 pmДиксит написа:
Прключих за днес от себеизчерпване и седнах да си почерпя стоицизма с мастика-две :drinkers: , но запазвайки вяра в утрешния ден, когато добра душа ще ми даде добър съвет как да си реша проблема. :wink:
Докато жулиш мастика, снимай болното място на тоя бойлер и около кахърите му. :drinkers:

А,не жуленето на мастика е лечение :drinkers: за инж. ганювата пеерастия и е свято нещо, [-o< почти като анодна защита. От друг форум приятели ми предложиха вместо да избивам инж. пеераската пластмаса да вкарам медна тръба с по-малък Ф, но изпълнимо независимо, че ще се получи галванично проблемче. < Няма , тръбите са стандартни и са точно за тези бойлери които са със недоразумението пластмаса за топлата вода > Толкоз за инж. д-ра нахакал пластмасите вместо в г*за си в бойлери та да се мъчим. :evil:
chapara - майстор
Ми тръба неръждавейка, разбира се.
gogo7777 - майстор
чет сеп 07, 2023 9:22 pmДиксит написа:
От друг форум приятели ми предложиха вместо да избивам инж. пеераската пластмаса да вкарам медна тръба с по-малък Ф, но изпълнимо независимо, че ще се получи галванично проблемче. < Няма , тръбите са стандартни и са точно за тези бойлери които са със недоразумението пластмаса за топлата вода > Толкоз за инж. д-ра нахакал пластмасите вместо в г*за си в бойлери та да се мъчим. :evil:
......ааааа ясно.....действай.......УМНИКО.... :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Диксит - напреднал
чет сеп 07, 2023 9:57 pmgogo7777 написа:
чет сеп 07, 2023 9:22 pmДиксит написа:
От друг форум приятели ми предложиха вместо да избивам инж. пеераската пластмаса да вкарам медна тръба с по-малък Ф, но изпълнимо независимо, че ще се получи галванично проблемче. < Няма , тръбите са стандартни и са точно за тези бойлери които са със недоразумението пластмаса за топлата вода > Толкоз за инж. д-ра нахакал пластмасите вместо в г*за си в бойлери та да се мъчим. :evil:
......ааааа ясно.....действай.......УМНИКО.... :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Гого, нещо хълцаш много.... :toimonster: Не си спомням да съм засегнал някого, но длъжен не оставам на яръм тарикатите. :lol:
gogo7777 - майстор
О, Боже.......нали това пиша, да действаш според съветите :drinkers:
Andri01 - майстор
4-ри страници за смяната на една елементарна тръба! Елементарни въпроси , тъпи - неадекватни отговори. Просто е / но не за прости хора/ - когато имаш кило брашно,дай го на хлебаря да ти направи хляб. А не питай куцо,кьораво и сакато !! Кой за каквото е учил,с това да си вади хляба. За другото - да си плаща на хората ,които са учили другото!!
gogo7777 - майстор
Нищо няма да направи.....нито знае как, нито защо.......негативите поема "Д-р. Инж. Пеерас Ганев"
:lol: :lol: :lol: :lol:
:drinkers:
Диксит - напреднал
чет сеп 07, 2023 7:37 pmMamaMy написа:
Tя влиза от вън на вътре. Ако успееш да отрежеш старата ниско вътре, по обратния път избиваш на вън. Ако не успееш, постепенно разширяваш тръбата до свършване. :)
Благодаря за разбирането и съветите - мисля точно в тази посока =D> , а на присмехулниците мястото е тук :toimonster: , :mrgreen:
Няма да си пазя псувните за по заслужили, а ще ги харча по адрес на някого, достоен за похвала, че е направил нещо, издържало 15 години!!! Последните 15!!!

Баси диксиктира!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Слаб дебит на топла вода от ел.бойлер Дипломат 80л." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: