Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
NeoBoss - специалист
Темата реших да я пусна тука защото правя ремонт на един мотор и ми трябва клингерит :) някой знае ли къде се продава
rulom - модератор
Основно се продава в повечето магазини за части за трактори и др. едрогабаритна техника, ама ако кажеш и от къде си може да ти се даде и адрес :wink:
NeoBoss - специалист
извинявам се че не съм споменал , за софия става въпрос
crez - майстор
В София, ул. Цар Симеон влизаш откъм бул. Мария Луиза посока Женския пазар левия тротуар третия магазин е за ел.материали. Има всякакви дебелини.
ZEDYCUS - майстор
Наскоро ми трябваха клиновидни ремъци и обиколих в Пловдив доста магазини специализирани за тях. Оказа се, че във всички тях има и се продава клингерит на квадратен сантиметър и с различна дебелина. :)
NeoBoss - специалист
мерси за отговорите , магазина на цар симеон го няма вече . Намерих на опълченска горе преди върха посока централна гара в един магазин за лагери.
Но свърших работа де :)
Takezo Sensey - модератор
NeoBoss написа:
мерси за отговорите , магазина на цар симеон го няма вече . Намерих на опълченска горе преди върха посока централна гара в един магазин за лагери.
Но свърших работа де :)
ХАХ !

Опълченска и Козлодуй на ъгъла (буквално)

А мене не ме ли виде некъде вътре в магазина ? :wink:
NeoBoss - специалист
ахахха ми незнам двамца имаше там , единия режеше другия събираше парите хахахахха :lol:
но кученце по което да се ориентирам дали си ти не съм видял хахахах :lol:
Kasper - специалист
Малко позакъснял отговор но все пак:

http://eae.elmedia.net/index.php?rid=6&fid=706&place=01

Единствения официален представител на Klingerit, много коректни и технически грамотни хора - от личен опит!

Тема "Къде продавад Клингерит" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: