Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
zafirov - помощник
Здравейте майстори,

на скоро се нанесох в нов апартамент (под наем) и открих малко след това, че вратата на банята не се затваря добре... Вратата е някаква рамка, покрита с ламинирано дърво, а пълнежа е просто талашит, който се надува отдолу. Та ми трябва помощ - координати на дърводелец или някой с идея и мерак да резне вратата, а бирата е от мен.

Поздрави и хубава вечер ви желая :prost:
koleto84 - специалист
Едно зеге за 15лв.и си готов.
Chefo77 - майстор
koleto84 написа:
Едно зеге за 15лв.и си готов.
Ти рязал ли си врата със зеге и доволен ли си от резултата, ако си?
Към автора - като я отрежат (защото координати не мога да ти дам, ако беше във Варна, щяхме да я резнем с циркуляра), задължително мини сряза със силикон или друг хидрофобен продукт. Поне малко ще я защити.
zafirov - помощник
Здравейте,
вратата е рязана вероятно със зеге или нещо такова, среза не е нащърбен, но е крив. Опасявам се, че не е в моите възможности да се справя и за това търся помощ. Ако имах автомобил бих я закарал вратата до някой цех за мебели, но уви скъпо удоволствие е. Все пак, благодарен съм за насоките и идеите,

поздрави...
valat111 - специалист
viewtopic.php?f=35&t=7306&start=60 темата е широко обсъждана.
zafirov - помощник
valat111 написа:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 6&start=60 темата е широко обсъждана.
Аз всъщност не търся идея или технология за рязане, аз търся контакти - някой да го направи срещу съответното заплащане. Звънях на дърводелци от обяви, но ме бавят вече втора седмица - все изниква нещо и съм направо отчаян, вратата отдолу започна да се раздува... :?
velsi - Почетен майстор
Е, тука очевидно не си уцелил, защото форума е направи си сам. Продължавай да звъниш по обявите.

Тема "Рязане на врата - Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: