Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте,
Искам да попитам дали е удачно да монтирам на част от стените или на всички стени в помещението MDF плоскости https://www.jaf-bulgaria.com/shop/plosk ... pan~p47436, които да боядисам след това? Мисля да ги хвана с дюбели към стената и да вкарам на места и пяна (тази, която не раздува). На фугите и в ъглите мисля да сложа някакви лайсни, за да има завършен вид. Става въпрос за помещение, което ще бъде хол и кухня. Също така добър вариант ли е да изравня пода с OSB плоскости 15 мм? Тях също ще захвана с дюбели и ще запълня с пяна на местата, където има нужда. Отгоре мисля да сложа ламинат. Благодаря предварително на отзовалите се за съветите.
zz_stefanov - майстор
И на пода в банята също е удачно на сложиш МДФ.
чет фев 15, 2024 7:05 pmzz_stefanov написа:
И на пода в банята също е удачно на сложиш МДФ.
Много забавно :) Задавам въпроси, защото не знам. Не търся остроумни мнения. Ако търсех щях да се регистрирам в хумористичен форум. Ако съм се объркал и този форум не е за въпроси, свързани със строителството, нека администратора (не ти) да ми изтрие поста. Благодаря все пак за мнението и със здраве! :)
zz_stefanov - майстор
Аз пък си мислех че обучавам бот да говори, а то било търговец на МДФ. :)
MamaMy - майстор
Лампериите в апартаментите били много модерни 60'. Не съм чувал да се е върнала тази мода, но всеки има право на лош вкус. Аз не бих си монтирал такива скривалища за хлебарки. Помагал съм при премахване на подобни и е покъртително какво сме намирали изодзадзе.

Тема "Въпрос за под и стени на панелен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: