• 1
  • 2
Връзката между 2 свята
Pavel - напреднал
Касата на входната ми врата е с много раздвижен профил, а през зимата от там доста подухва.Ще бъде доста сложно да изрежа талпа за целта.Ще ми дадете ли съвет какво да направя?10х
Стефан - майстор
Опитай да направиш някоя снимка, а пък, може и да измислим нещо.
Pavel - напреднал
Стефан написа:
Опитай да направиш някоя снимка, а пък, може и да измислим нещо.
Нямам подходяща техника.
emil_v r - майстор
Камък, от едно парче ,мрамор , гранит ,варовик , д=3см .Сигурно ще излезе 20 лв. лепиш си го с теракол, нивелир в двете посоки :o
Pavel - напреднал
Аз дърво не мога да изрежа с такива кривундели та мрамор.
emil_v r - майстор
Грозно ми се види с дъска. направи си шаблон от картон и щи изрежат камъка всякак,да не кажеш само че се мъча да ти продам камък аз :o
masteradmin - майстор
Още преди време реших много лесно този проблем. Купих се една самозалепваща се гумена лента. Залепих я долу на вратата вече 4 години нямам проблем много съм доволен, даже лентата е толкова плътна по плочките, че събира буклуците. Ето виж снимката.

Прикачен файл

SA400633.jpg
SA400633.jpg (38.71 KиБ) Видяна 12489 пъти
velsi - Почетен майстор
Ако целта е просто да не духа под вратата, за целта има специални четки с гъст косъм, които се поставят там като пречат на въздуха, но не пречат на движението на вратата при отваряне и затваряне.
Здравейте!Надявам се на помощ със съвет.Влизам в апартамента,веднага в дясно е банята,напред е хола,а след банята в дясно /преди да се влезе в хола/е коридора за кухнята.Та:на чупката за кухнята беше вграден гардероб.Сега искам да избия панелите,които бяха стени на вградения гардероб, но какво да бъде после?Така кухнята ще остане без врата,а с "портал",но широкото място,което се получава какво да го правя?Чудя се дали е оправдано?Срещу бившия вграден гардероб е вратата за спалнята.
velsi - Почетен майстор
Добре де, скед като не ти е ясна идеята защо тогава да го правиш. По принцип вградените гардероби са нещо хубаво стига да не са грозно направени. Пък и във всяко димакинство има маса неща, на които трябва да се търси място.
  • 1
  • 2

Тема "Праг на входната врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: