Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
gogo7777 - майстор
:mrgreen:
Последна промяна от gogo7777 на нед окт 15, 2017 7:10 pm, променено общо 1 път.
bulhomes2 - майстор
Не те разбирам. Мислиш, че си измислям ли? От какъв зор може да е?
Прикачен файл:
Graphic1.JPG
Гого, аз не мога да лъжа. Като кажа нещо го мисля наистина и го правя. А от теб чакам един вентил от 2 години. И да дойдеш с тракторист и 1000 лв...
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
gogo7777 - майстор
Цъкни на линка, който си постнал....дако се праиш на разсеян :lol:
Тоя вентил нямаше как да го получиш щото не се прибрах тогава в БГ. Мисля, че ти писах, нали? Амаааа.....не ти стига, че щях да ти го подаря ами сега ми го напомняш. Ебахти и неглеца :evil:
bulhomes2 - майстор
И какво ми е на линка и що да съм разсеян?
Ти се изхвърляш, че ще направиш нещо, не го правиш по твои си причини, па аз съм бил нагъл. Че ако чаках твоя вентил... Казвам ти, че ти си човек, който говори измислици, а на мен ми правиш някакви забележки, вероятно за такова писане. Кога ще дойдеш с трактора, че мисля вече да си шлайфам бетона?
Прикачен файл:
Graphic1.JPG
Прикачен файл:
Graphic2.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
gogo7777 - майстор
Сега даже и не ти работи линка. Когато работеше излизаше брошурата на "Ливадето" :)
bulhomes2 - майстор
Проблема е в твоя "телевизор". При мен всичко работи. И нямам спомени да съм правил брошура на Ливадето.
gogo7777 - майстор
gogo7777 написа:
bulhomes2 написа:
Някой ми поиска книжката, та слагам нов линк - http://livadeto.com/images/Izaplan.pdf
Супер книжка. Дано има читатели. :wink:
Аз иронично ти пожелах да имаш "читатели"......ама сигурно съм сънувал Изображение
....и кой ти е искал тая книжка....някой преди 2 години :lol:
bulhomes2 - майстор
Гого ти глупав ли си?
gogo7777 - майстор
Бре сега пак се отвори линка
Прикачен файл:
untitled6.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
bulhomes2 - майстор
Ми явно от мобилен телефон води до мобилната версия на сайта ми. Можеше да го кажеш разбираемо и да не се налага тук всички да те разбират що за човек си.

Тема "Offtopic от "Я да видим ще я разгадаете ли тая схема?"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: