Мечтата на всяка домакиня
anbi - помощник
Има ли в този форум притежатели на кухни от тях?
Аз специално се чудя за тази, дали ще е качествена?

Прикачен файл

showimageprod.jpg
showimageprod.jpg (27.9 KиБ) Видяна 9166 пъти
Pepina - напреднал
Не купувам нищо от Явор - Пазарджик. Направи си поръчка.
batman - специалист
Тази кухня ми прилича на полските модулни кухни "Ника". Преди година си закупих от Явор, чрез поръчка по Интернет, детско обзавеждане Spido, също полско. За Ника-та нямам наблюдения, но от Спидо-то въобще не съм доволен. Още докато го сглобявах се счупиха два от механизмите на чекмеджетата. Направени са от пластмаса и ограничителите са доста калпави. Мога да ги определя като обща слабост на полските мебели. За обслужването да не говорим. Имаше една служителка, която отговаряше за електронната търговия-тотална некомпетентност! При доставката се оказа, че липсваха някох елементи за сглобяване и едната врата на бюрото беше премазана по време на транспорта и трябваше да се смени. Тези недостатъци обаче се установиха, разбира се по-късно при монтажа. Подмяната на тази вратичка се оказа огромен проблем, същинско изпитание за духа и тялото. Трябваше да върна вратичките, но Явор нямат магазини в София, а по куриер не бяха съгласни. По тази причина се наложи да се преследваме с камиона, които снабдява мебелните магазини в София за да му предам въпросните вратички и това се случи няколко пъти заради лошата координация, която трябваше да осъществи въпросната служителка. Накрая разговарях с управителя, който се оказа доста разбран човек и така след около два месеца ми се разреши проблема. Дори си мисля, че и въпросната госпожица беше отстранена, защото от този случай нататък с е-търговията се занимаваше друго момиче.
Наблюденията ми са, че Явор поддъжат малко по-ниски цени от останалите търговци, но ако не си от Пазарджик просто не си заслужава да се търгува на дребно с тях, особенно по електронен път. Ако си обаче търговец, нещата вече приемат друг облик.
anbi - помощник
#-o А аз си мислех също за детската да поръчам от модулните серии, само че Malgoska. Иначе прилично изглеждат на снимки. А кухните им съм ги виждала и на живо, също изглеждат добре, но :?
batman - специалист
Не искам да останете с впечатление, че полските мебели са пълен боклук, просто си имат определени недостатъци, които могат лесно да се отстранят с адекватна намеса. Сега се сещам и за друг недостатък - обемът на мебелите е твърде малък. Факт е обаче, че синът ми, който е доста буен, все още не е успял да съсипе някой от тези мебели (да чукна на дърво). Иначе аз самият обмислям възможността да закупя подобна кухня, разбира се не директно от Явор, която да монтирам на вилата си. Полските, като че ли са най-изгодното предложение за жилище, което няма да се обитава целогодишно.

Тема "Кухня от Явор, Пазарджик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: