• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
i--v--o - специалист
Здравейте, от известо време се ровя в Интернет и не мога да открия механизми за кухненски шкафове, които да се вграждат в шкаф с широчина 20 см. Намирам такива, които са 15 или 30 см. Гледах на Blum и на още една - две фирми, но не открих такъв размер и предназначение. Трябват ми два механизма за вграждане в 20 см. шкаф - единия да е за шишета и подправки, а другия за чинии. Чиниите във втория механизъм вероятно ще трябва да се поставят успоредно на отварянето. Ще съм Ви благодарен, ако ми препоръчате сайт или магазин, където да търся.
Благодаря предварително! :)
trevora - специалист
За чинии няма такъв размер,иначе за бутилки почти всяка фирма има,виж тук http://www.kentimpex.bg/
Харалампи - специалист
Аз пък точно такъв си купих за бутилки и се вгражда в 20 см отвор на шкафа. Така или иначе такива механизми се вграждат с голям луфт м/у стените и механизма. Няма страшно ако има малко по-голям луфт при теб. Досадно е разбира се, че няма да можеш да използваш излишния обем.
shadowman - майстор
И аз скоро купих механизъм за шкаф 200мм от магазин в Пловдив.
i--v--o - специалист
Има ли други сайтове, където мога да разгледам такива механизми?
Spokoiniq - майстор
Гугъл бре!Тека-провери техния сайт, там гледах такива, Кентимпекс също
i--v--o - специалист
Spokoiniq написа:
Гугъл бре!Тека-провери техния сайт, там гледах такива, Кентимпекс също
Техния сайто го видях, както и на Blum, ЕЛАЗ, Вива Инжинеринг и още една фирма, на която забравих името, защото нямаше нищо интересно. Едва ли това са фирмите в България, които предлагат кухненски механизми. Също така никой не слага цени... :shock:
В Google пробвах какви ли не критерии за търсене и намерих само тези фирми, останалите предлагат цели кухненски шкафове. :|
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
http://www.google.bg/search?sourceid=na ... 0%bc%d0%b8
Може да си ги минал тия фирми, но така поне ще си сигурен, че са всички в интернет.
  • 1
  • 2

Тема "Механизми за кухненски шкафове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: