Мечтата на всяка домакиня
adler22 - специалист
Даммм, и аз искам да попитам същото, от кой магазин си закупил мивката, защото има доста магазини , където продават стоки на ТЕКА
strelec - специалист
solo5 написа:
Дозаторът за течен сапун ми е турски,
попитах на Тека колко струва и ми казаха, че е.............
...... 140лв :megaeek:

P.S. Мивката е много хубава, но имам една малка забележка:
Единият отвор (левият) е пробит върху релефният надпис на Тека,
който не знам какво прави горе в ляво на мивката,
и на всичкото отгоре е щампован наобратно (към този който ползва мивката) :?
Привет, колеги!
темата е малко стара, но за сметка на това актуална със съветите в нея (поне за мен). А сигурно ще е полезна и на мн. други.
Аз преминах в търсенето на нашата мивка през полимер мрамор, граниксит...С красива визия са и двата вида, но според мен и моите тестове на мострите се оказаха нефункционални - драскат се. По-лесно полимерните, особенно ако е тъмна. Граниксита са по-издръжливи, но и те не ми допаднаха - също се драскат и захабяват. Докато накрая се спрях на хромникеловите и то тези, които са матирани. Нашата мивка се оказа Teka EBRO 1C М.539.1. и батерия Тека MF-2. заедно с дозаторче. Взех ги от представителния магазин на Тека в Пловдив. Дамата с която обсъждахме различните варианти се оказа много любезна и отзивчива и дори ни направи страхотна отстъпка. :-D
Колега solo5, при теб проблема се е получил не от производителя на мивката (не той ти е обърнал надписа), а от заблудения който ти е направил дупките от грешната страна. Надпида трябва да е отпред и обърнат към теб, като преливника също е отпред и е скрит от погледа и не разваля с отвора си изяществото на плавните линии на чудесната мивка. За съжаление има много самозванци, които не разсъждават когато извършват каквато и да е дейност. Дори пробиването на дупка не е толкова просто и елементарно!
Надявам се, че след изминалите години все още си доволен от "коритото"?
solo5 - майстор
Коритото не мръднало и си върши отлично работата
strelec - специалист
Това е чудесно!
Гаранционната карта й е за 75 !!! години. Но... не знам защо я лови магнит!?! Дали не са й направили само баня, а вътре да си е желязна ламарина?

Тема "Препоръчайте ми кухненска мивка от алпака" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: