• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Galy - специалист
Здравейте. Имам проблем. Харесал съм си кухненски плот, а не знам на коя фирма и къде да търся декора. Някой може ли да помогне? Снимката долу е на плота, който търся

Прикачен файл

photo.JPG
shadowman - майстор
Рали М - kaindl 37648 (производител и номер).
Изображение
Galy - специалист
Много ти благодаря! Ще се свържа с тях и ще си поръчам!
KIBRIT - специалист
Да използвам тази тема и да питам-Къде може да ми изрежат отвор за мивката в София /Люлин/ ?
marmoz - специалист
KIBRIT написа:
Да използвам тази тема и да питам-Къде може да ми изрежат отвор за мивката в София /Люлин/ ?
Зеге и бормашина нямаш ли? Виж дърводелство има поне 10 начина да си го направиш сам :) Ако не се наемаш първата мебелна фабрика/цех/ ще ти свърши работа :)
Demonev - напреднал
Да използвам същата тема:

Имам нужда от 2 плота - за кухненския плот 60 см и кухненския остров - 90 см. Ходих в Салекс, но от тези, които ги има на 2-те ширини не си харесах нищо. Къде още мога да потърся в София?
Между другото, предпочитам да е чисто сиво и релефно покритието.
ZEDYCUS - майстор
Близо до Салекс, на Военна рампа, има още една фирма Да Център. Голям избор имат и те.
eraser - специалист
я да спам-на и аз темата на колегата :-)

За кухненски плот има ли голямо занчение дали е гладък (лъскав) или грапъв.
аз си мисля че лъскавият ще е по-добър че по-лесно се чисти, няма вдлъбнатини който да се пълнят с някакви глупости и мръсотии.
Но много малко разцвети има в такъв вариант, много повече са с грапава повърхност.

а и дебелината 28-38 мм, имали някакво значение различно от естетическо(визуално)?
-Тони- - специалист
Има значение, как да няма. :)
Като монтирам лъскав плот не му махам фолиото до последно - лесно се надрасква (матира) и не мога да издам обекта после :?
В къщи разбира се, че не съм с такъв и почистването му е лесно. Мие се с гъбата и препарат за съдове и се подсушава с кухненска хартия.
По дебелия плот седи по-добре... както е казал Мечо Пух "колкото повече - толкова повече" :)
eraser - специалист
-Тони- написа:
Като монтирам лъскав плот не му махам фолиото до последно - лесно се надрасква (матира) и не мога да издам обекта после :?


А тези "матовите" те не идват ли пак с такова защитно фолио?

Иска ми се лъскав, ама не си харесвам цвят ... не знам, накрая ще затворя очи и ще зарътя колелото на "късмета" и каквото се падне", ако се преебе, след време ща го сменям :-)
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с кухненски плот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: