Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,
от доста време четем с мъжа ми форума.Много ни помогна особено при лепенето на плочки за банята :) Благодаря ви за хубавите теми. :prayer:
Днес обаче се налага да отворя нова тема,защото не намирам въпросите ми в наличните.

Започваме с направата на кухня и искам горният ред шкафове да бъде с вертикално отваряне на вратичките.Проблемите са два обаче-желателно е да има втори ред отгоре,който вероятно ще надстърча малко и не трябва механизма да пречи.Незнам изобщо има ли такъв ,който да избутва достатъчно напред вратичката.Вторият ми въпрос е има ли сносни механизми на достъпни цени,защото цени на BLUM и HETTICH не са ни по джоба , а евтините (по 60-70лв) ми изглеждат много дървени.
Благодаря предварително на отзовалите се. От Варна съм и ще се радвам да ми кажете къде да ходим да търсим.Разбрах къде има магазин ,в който се продава HAFELE , само на GRASS още не сме намерили.
Делян - специалист
Представителството на Grass е до това на Hafele, на улица Кольо Фичето, до Строймаркет (друг въпрос е, че там аз никога не съм намерил това което търся).

А щом като механизми за 60-70 лв ти се виждат евтини, дай още 30-40 лв и си вземи клапващи механизми на Blum. Без да искам да правя реклама, това си е живо блаженство

Изображение

Това е Aventos HL, но за другите модели има ограничители за отваряне на по-малък градус. Не съм в момента в къщи, за да ти постна снимки от моята кухня, но това е инвестиция, която си заслужава.
Благодаря ти за бързия отговор. И на мен ми се иска BLUM, но получих ценова листа за този механизъм,който си показал на снимката и цената за нашата големина шкафове беше около 150 лв...имам да слагам 5 такива и ще ми дойде много като цена
А евтините ,които гледах даже били по 40-50 лв.,притеснява ме такава цена,защото ще са боклуци(вероятно)
Вчера видях,че във роси са пуснали на GRASS,те се оказаха даже по-скъпи :axe:
Не стават и за по-дълбок горен ред шкафове,явно ще минем на друг вариант вратички :sad:
Благодаря ти пак за бързата реакция
SoWhat - специалист
http://www.kuhni-mebeli.com/2013/03/ii.html

Във Варна проверете във фирма "Колос".

Тема "Въпрос за клапващи механизми за вратички" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: