• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
jujia - напреднал
:cry: Термоплота в кухнята се оказа че не е никакъв термоплот!Сложих днес горещата кафеварка там и след минутка се чу едно голямо ,,пук,, и като я вдигнах -термоплта се олющил! Сега смятам да лепя парченцата със секундно лепило,да имате някаква идея -защо така?
Emerald - модератор
Преместих ти темата където смятам че и е мястото. :?

Сега казвай кога е купуван и от къде този термоплот! Трябва да направиш рекламация, защото това не е нормално. На термоплот спокойно се слагат горещи неща.
jujia - напреднал
](*,) ](*,)ох благодаря.Много ме е срам,ама изобщо не ми дойде на ум за рекламация!Правиха ми го роднини-фирма обаче,така че сега ще звъня,за да видя какво може да се направи.Ще кажа какво е станало после.
radoraev - специалист
jujia написа:
](*,) ](*,)ох благодаря.Много ме е срам,ама изобщо не ми дойде на ум за рекламация!Правиха ми го роднини-фирма обаче,така че сега ще звъня,за да видя какво може да се направи.Ще кажа какво е станало после.
:? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :irre3: :irre3: :datz: :datz: :respekt:
masteradmin - майстор
Затова моите плотове в кухнята са от естествен гранит.
solo5 - майстор
masteradmin написа:
Затова моите плотове в кухнята са от естествен гранит.
еваларка :thumbs:
и аз след време смятам да си направя такива :roll:
jujia - напреднал
Братовчед ми,ми се скара,че не ползвам подложки за горещи неща и каза че ще ми го смени при първа възможност(което не вярвам сда стане в обозримо бъдеще).И обясни,че всичките си киленти ги предупреждавал да ползват подложки,защото на Термоплот Горещи Неща НЕ се слагали.Дефекта не е кой знае какъв и ще се примиря,защото нямам време да се занимавам,но много ме е яд защо не съм предупредена първо и второ защо тогава е термоплот?
Към админа:Ами не ми харесва естествен гранит:(Я такъв какъв си е хубав -лъскавичък,жълтичък....
Emerald - модератор
Нещо е в грешка братовчед ти. Термоплот прекрасно издържа всякакви горещи неща. Освен в България да се продава за термоплот такъв, който всъщност не е?

А по-добро за плот от естествен камък разбира се няма. Но и цената е по-добра.
shadowman - майстор
Emerald, такива неща стават макар и рядко. Термоплота има издръжливост на температура. Гасил съм цигара тъм, но свалената от горещия котлон кафеварка или тенджера е нещо друго.
Последна промяна от shadowman на ср май 30, 2007 6:58 am, променено общо 1 път.
nihonjin - специалист
Намери си някакви фаянсови плочки които да пасват на цвета на кухнята ти и ги залепи върху плота със силикон или двойно залепяща лепенка, като захванеш тази част която се е олющила.
Може да залепиш и на други места където обикновенно слагаш горещи неща. Важното е да се получи красиво оформление. Може да комбинираш различни плочки и да си направиш нещо като декоративно пано на плота - с един куршум два заека.
  • 1
  • 2

Тема "Хора,да ви се оплача!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: