• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
lokes - напреднал
Това са Декоративни аспиратори , монтират се директно на стената с дюбели , добре е да помислиш , за стената зад него как да я решиш .
Можеш да монтираш ПДЧ , Термо гръб , плочки или нещо което да се чисти по-лесно от латекс , въпреки че има аспиратор , с годините ще се натрупа някаква мазнина и отзад .
Аз си монтирах такъв тип аспиратор , какъвто искаш и ти , като отдолу положих ПДЧ , същото като корпуса на шкафовете , за мен се получи ОК.
hristov1 - специалист
Ами гърба на кухнята смятам да я направя с декоративни облицовки от гранитогрес :)
hristov1 - специалист
Стана ми ясно харесах си даже и кухня ето нещо такова трябва да е http://www.aron.bg/catprod_213/product_8582.html 220см с вградена фурна котлона отгоре отдясно ще е хладилника +60см и отляво ми остават още 55см за съдомиална свободно стояща аспиратора ще е декоративен както споменах вече и ще направя ремонт на стария шкаф и смятам че ще станат нещата сега остава да почета малко ВИК как да си преместя тръбите на мивката от ъгъла в средата както и как да пусна тръби за съдомиалната.. под мивката имам готови входове за пералня тъй като преди пералнята беше под мивката
Поздрави :) :partyman: :partyman: :partyman:
hristov1 - специалист
А и отляво на мивката над чинийте на втората снимка се вижда има малък прозорец трябва да го затвора и да оставя вход за аспиратора с какво бихте ми препоръчали да го затворя прозореца?
1)Гипскартон?
2)Утонг с някъква арматура?
3)Да махам ли прозореца имам място да го затворя и без да го вадя но с времето смятам че дървото ще изгние и ще падне в на съседа двора.
hristov1 - специалист
Проблема с прозореца е решен но сега имам друг проблем..
Харесах си 2 куФни:)Тази ми пасва точно но няма да остане място за съдомиална а и е в черен цвят незнам в това малкото помещение как ще стои... ето я и нея : http://mebelnaborsa.bg/kuhnja-nikea-4?s ... 0%B5%D0%B0
Ето и втората която много ми харесва и цената смятам че е добра само че от дясната страна размера и е 170 от стената а аз имам 140 обаче вратата ми е широка а и ми позволява да изкъртя 12см от стената.. Обаче незнам да не стане вратата на кухнята много тясна остават ми за врата+касата 72см та моля кажете си мненията :)А и вратата може да е пвц с цвят на дърво
Или другия вариант е да махна този дългия шкаф ако е възможно който е отдясно :? :? :?
Поздрави.

Форума е СУПЕР! :partyman: :supz:
  • 1
  • 2

Тема "Идеи за малка кухня+трапезария" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: