Мечтата на всяка домакиня
Svetoslavoff1 - майстор
Честита първа пролет!
След едно разместване на мебели на виличката се озова шкаф за кухня. Идеята ми е да направя още един и да ги обединя с общ плот. Та от тук и въпросите:
1. Има ли плотове, става дума за ламинат, с ширина 65 см? Порових се с гуглето, ама излизат само 60 см. Ако са само тази ширина, ще трябва да срежа стария шкаф да стане по-плитък, щото с вратичките е 65 см;. От там и втория въпрос:
2. С какво е по-добре да го режа - стените са от ламинат, бял - с ръчен циркуляр или зеге? Май това имам. Срязът няма да се вижда,на гърба ще е, но все пак да не е много чападжийско:)
3. Бих бил благодарен, ако ме насочите за Варна къде са склонни да ми отрежат парче плот около 140 см дължина;
4. Като отрежат плота, кантират ли сряза?
Благодаря и хубав празник!
-Тони- - специалист
Има плотове на 90см. ширина в Рали М. Не знам дали имат офис във Варна
Последна промяна от -Тони- на нед мар 22, 2015 9:13 am, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
Svetoslavoff1 написа:
Честита първа пролет!
... и хубав празник!
Той празника беше вчера http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=& ... 8373,d.d2s
Иначе във Варна в Алати и Бриколаж знам, че режат и кантират, сигурно има и други места.
Svetoslavoff1 - майстор
Щом сме живи и здрави, всеки ден е празник! :partyman:
ivanovbg - майстор
Наскоро правих така. Шкафчетата бяха широки 65см. като твоите. Рязах ги с ръчен циркуляр без да го разглобявам. От 90 см. плотове нямаш голям избор на цветове. То все нещо ще трябва да режеш.
:partyman:
N.Petkov - специалист
Плотовете но ИКЕЯ са 65см. :partyman:
joroantonov - специалист
N.Petkov написа:
Плотовете но ИКЕЯ са 65см. :partyman:
Че те кога я отвориха варненската :)
Svetoslavoff1 - майстор
И тъй като във Варна си нямаме ИКЕА, според какъвто цвят избере жената ще режа шкафа или плота:)
Кат вица за оня дето купувал кола на жена си - ТОйота ли искаш, Пежо ли, рено ли и тн - не бе мило, искам оная розовката.
:partyman:

Тема "въпрос за кухн. плот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: