Мечтата на всяка домакиня
Andri01 - майстор
Крез, едното е факт, който е минал през ръцете ми,другото е нещо написано от производителя,който иска да си продаде продукта ! Спора е излишен,нали? Ако искаш-заповядай лятото ,като дойдеш"на морето" -ще пием по биричка,и ще направим същите експерименти. и друго: хайде,кажи ми ,как водата в бойлера ще стои 100% омекотена,след като същия не се използва поне от 00 ч. до 06 ч? А през деня и по 8-9 ч. понякога
crez - майстор
Аз чета обясненията на производителите, да,съгласен съм възможно е да е търговски трик, то е същото в което доста хора вярват и са УБЕДЕНИ :lol: че същестуват зимни и летни гуми. За мен и това е търговски трик, като производителите изкарват куп "специалисти, тестове и т.н капацитети" да докажат съществуването на такова животно зимни и летни гуми.
torbalan - Дървен философ
Преди по-често излизахме зимата извън Козлодуй, та съм видял каква е ползата от зимни и летни гуми.

На утъпкан сняк там, където ние (със зимни гуми) маневрирахме спокойно, тези с летните изобщо не можеха да потеглят...

Поне на тема безопасност не наливай акъл, че някой може да се подведе по написаното от теб.

Нито съм производител на гуми, нито съм търговец, нито пък имам близки приятели, които да се занимават с това.
crez - майстор
torbalan написа:
та съм видял каква е ползата от зимни и летни гуми.
И това го пише човек който никога не е сядал зад волан, не знае какво е занасяне или боксуване,не е чуствал "мекия" волан в ръцете си :lol: :lol: :lol: :lol:
torbalan - Дървен философ
crez написа:
torbalan написа:
та съм видял каква е ползата от зимни и летни гуми.
И това го пише човек който никога не е сядал зад волан, не знае какво е занасяне или боксуване,не е чуствал "мекия" волан в ръцете си :lol: :lol: :lol: :lol:
Това, че жена ми е шофирала, не значи че аз не виждам... И когато са десет коли една след друга и от тях потеглят само тези, които са със зимни гуми, сигурно също нищо не означава...

И на последно място - от миналата есен шофирам. Закъснял си с информацията...
crez - майстор
torbalan написа:

И на последно място - от миналата есен шофирам. Закъснял си с информацията...
Ех... #-o .най-накрая, успешно и безаварийно каране :2thumbs:
torbalan - Дървен философ
Оглеждай се за бежов ситроен С5 с врачанска регистрация и се пази, като го видиш :)
Zoro5 - специалист
Реклама на магнитен омекотител:
"Ако сте НЯМАЛИ проблеми преди да сложите уреда - и след като го сложите, пак няма да имате проблеми!" :-D
infomar
Zoro5 написа:
Реклама на магнитен омекотител:
"Ако сте НЯМАЛИ проблеми преди да сложите уреда - и след като го сложите, пак няма да имате проблеми!" :-D

=D>
ivanovbg - майстор
А ти какво защитаваш мошениците? Какво струва там 1200лева? Магнитите ли? Я виж тук https://www.alibaba.com/product-detail/ ... U2VaPb&s=p а ето и магнити с каквато искаш форма https://www.alibaba.com/showroom/12000- ... agnet.html

Тема "Варовик и проточен бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: