Мечтата на всяка домакиня
hkk - помощник
Здравейте. Имам стена с дължина 205см на която имам монтирани миялна, пералня и сушилня/все по 60см широки и не са за вграждане/. Искам над тях да монтирам термоплот за да мога да ползвам пространството за други уреди(микро, хлебопекарна и т.н.). Как може да стане това най лесно и стабилно.. какви крака могат да се сложат.... очевидно на 4 места трябва да има крака - двата края и между уредите.. мислех си за ПДЧ плоскости (страница) но с нивелацията ще имам проблем понеже пода не е на 100% равен, а и не ми се струва много стабилно.. по скоро ако има някакви метални крака които имат и някаква възможност за регулиране..
Височината, която трябва да се постигне е 90см. заедно с плота, защото на другата стена има готова кухня която е на такава височина и се пак трябва да няма разминаване с нея.

Благодаря предварително!
joroantonov - специалист
И двата варианта стават. Може отзад да го подпреш на конзоли, а само отпред да са метални крака с реглаж. Ако ползваш страници от ПДЧ отдолу им сложи крачета на втулка за реглаж на височината.
hkk - помощник
А има ли такива метални крака с реглаж.. готови.. да се продават някъде.. тези които съм намирал са за маси на 720мм.
А тези конзоли?? отзад какво представлява това.. някакъв ъгъл който се монтира към стената ли?
Ако може да ми дадеш линк към тея неща ако се продават някъде в нета или поне към снимка за да добия престава :)
Благодаря много!
Gnus - специалист
Има по-дълги, а има и телескопични. Потърси в големите железарии или в икеа.

Тема "Термоплот на крака над уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: