• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Здравейте! Нова съм тук, но бързо се запалих по този форум и ви чета подробно. Сега се осмелих да пусна и моят прощъпулник в 3Д проектирането - това е моята бъдеща кухня. Много ще съм ви благодарна за всякакви мнения, съвети и критики :)

Прикачен файл

kuhnq.JPG
:)
kuhnq.JPG (206.23 KиБ) Видяна 7924 пъти
Браво Каква програма си използвал?
anmoll - специалист
Размени местата на фурната с чекмеджетата в дясно :) не е добре до хладилника да има топлина.Ако това е хладилник? :)
Благодаря за отзивите!
Направена е с ALNO Kitchen Planner.
Това до фурната вдясно не е хладилник :) а просто шкаф, реших да го направя така за да имам повече място за съхранение. Долу под него мисля даже да сложа сушилня - тя предполагам няма да има проблем да е до фурната :)
masteradmin - майстор
А къде е хладилника тогава ? По принцип за удобство се редят хладилник, мивка, печка. Вадиш нещо от хладилника миеш режеш и готвиш.
shadowman - майстор
И аз препоръчвам да се махне големия шкаф от там заради плота с котлоните, няма даможеш да сложиш голяма тенджера на котлоните до шкафа. Също така самите проиводители в книжките с упътване дават някакави разтояния които е добре да се спазват заради мерките за безопастност. Също така може да сложиш по една заоблена етажерка до входната врата за да не удряте.
desss - специалист
аз бих сложила фурната с котлоните на мястото на мивката, а нея ще я преместя под прозореца :-D ехх как ти завидях за тоя прозорец :-D
shadowman - майстор
И това е решение, но тогава се отваря работа с аспиратора, тоет ще трябва да пускат тръби за да иде до външната стена.
По принцип планирам котлона ми да е с две зони, а не с четири (просто нямаше такъв в 3Д програмата), така че ще мога да го сложа на по-голямо разстояние от големия шкаф, на поне 25-30 см. Дали е достатъчно?! :?
До вратата наистина е добре шкафчетата да са скосени или заоблени, благодаря за идеята :-D

Ох, забравих да кажа за хладилника - той е на противоположната страна, точно срещу фурната. Голям е и нещо не ми се вписва в междушкафовото пространство. :?
Последна промяна от ninichka на пет фев 15, 2008 8:43 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "Да покажа и моето творение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: