• 1
  • 2
От 1 юли до 1 септември 2012г. НаправиСам започва конкурс за най-интересен ремонт, статия или нещо изобретено от вас.

Коя тема Ви допада най много

8%
#1 - Направи си сам настолен циркуляр
2
24%
#3 - Шадраван за вкъщи
6
16%
#4 - Слънчев колектор следящ слънцето
4
4%
#5 - Сгъваема маса
1
20%
#6 - Безшумен компресор
5
28%
#7 - Камина за вграждане
7

Общо гласове: 25

Стефко - специалист
Както вече стана практика, щом видите моето име, и веднага реагирате предубедено. А какво ли щеше да напише т.н Лазар, ако Боби, или някой друг беше пуснал анкетата? Много ми е интересен отговора.

Както виждате, някои хора гласуват. Няма да крия, че пуснах гласа си за моята тема, зато тя най-си ми харесва. :lol: Както и останалите теми с по един глас, предполагам, че са на вторите им. Лошо нема.
fox_vt - майстор
Така си е аз лично съм си гласувал за собствения проект и то само щото само той беше останал на 0 :-D Но както казва мамаму аз това си го ползвам отдавна а снимките бяха направени по време на създаването му едиствено и само за да пусна тема със сминки как да се направи такова нещо.Конкурса не е предвиждан даже доста време се двоумях дали изобщо да го пускам предвид че съм ползвал все готови части и не е кой знае кво направи си сам :-D
Стефко - специалист
Лазаре, зададох ти въпрос. Но ти не ме удостояваш с отговор.
LazarGanev - "Велик майстор"
Стефко написа:
А какво ли щеше да напише т.н Лазар, ако Боби, или някой друг беше пуснал анкетата? Много ми е интересен отговора.
Този въпрос към мен ли е адресиран? На меме ми прилича на риторичен. Но ако това е въпрос към мен, ще от говоря, че ако-то много мирише и гледам да съм далеч. Освен това на Боби това му е работата, пък на тебе - не!
:wink:
Стефко - специалист
АЗ :lol: :lol: :lol: Както много пъти. Масаж на стомаха.
Гласувах за Номер 4 за слънчевият колектор :)
bulhomes2 - майстор
Вграждането на навигацията в таблото за мен е the best. След това компресорите.
  • 1
  • 2

Тема "Анкета 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: