• 1
  • 2
Жилището на най-малките
lulu - помощник
Това за вградения гардероб и аз съм си го мислила. Но тази чупка нагоре се скосява още, почти триъгълник, е не точно ама. Не че е неизпълнимо, но "майсторите" казаха доста скъпо, понеже чупката била доста "нестандартна".
Благодаря все пак :supz:
Нямам много време тъй като до края на юни ,наааааай-късно средата на юли трябва да сме се нанесли!Обещавам да пусна снимки!
lulu - помощник
А и само още нещо.... кой е производителя на това фотьойлче или къде може да се види, примерно в интернет или някой магазин!Идеята наистина е добра!
Svet - напреднал
Производителя е една пловдивска фирма, имат магазин на Екзарх Йосиф 1. Харесах ги на едно Стройко. Ето им сайта.
galia_ - специалист
lulu написа:
Много ти благодаря,Emerald за отзивчивостта!Ще прикача скицата която направих, не е от най сполучливите, но толкова са ми скромните възможности #-o !
А другото е моята първоначална идея за стаята тъй като казах,че детето е едно. Но апартамента е гарсониера и искаме място за спане да има за гости!
Много искаме нали :lol: !
съжалявам, че се намесвам, хич и не разбирам, обаче ми направи впечатление, че си оставила бюрото в най-тъмната част на стаята, а леглата в най-светлата. аз бих им сменила местата.
lulu - помощник
И аз съм го умувала, но в тази чупка(т.е. с тези размери)не става да е легло!Как да ги завъртя нещата? :?
galia_ - специалист
lulu написа:
И аз съм го умувала, но в тази чупка(т.е. с тези размери)не става да е легло!Как да ги завъртя нещата? :?
направи от чупката ефект - сложи вътре рафтове
премести бюрото под прозорците - очите на децата са най-важното
  • 1
  • 2

Тема "дайте мнение моля!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: