Жилището на най-малките
Харалампи - специалист
Пак съм аз, можеш ли да дадеш панорамна снимка на хола, защото съпругата ми се заинтересува от цветовете на ламината и мебелите. В момента поръчвам подобни плоскости за кухнята.
trevora - специалист
Извинявам се за лошите снимки,но апарата ми е скапан :sad:
Цветовете са зебрано класик на "Кроношпан" и зебрано на Глунц/светлото/.Пода ми е също зебрано,стената едната мляко с какао,а другата е жълто,но нея определено не я харесвам и смятам да я пребоядисам.
Дивана е зебрано тъмно,проектиран от мен и моя колежка,правен е от нас.Масата е светло зебрано също сме си я правили ние.Всъщност май само ламината е купен и сложен от други :)

Прикачен файл

PA090024.JPG
PA090024.JPG (19.17 KиБ) Видяна 6650 пъти

Прикачен файл

PA090027.JPG
PA090027.JPG (27.14 KиБ) Видяна 6650 пъти

Прикачен файл

PA090028.JPG
PA090028.JPG (25.12 KиБ) Видяна 6650 пъти

Прикачен файл

PA090033.JPG
PA090033.JPG (41.12 KиБ) Видяна 6650 пъти
Харалампи - специалист
Благодарско, сега остава да си оправя компютъра в къщи и да покажа на жената снимките. Успя ли да погледнеш Woody-то?
damian_7 - специалист
Здравейте, виждам че си имате и куче, как се справяте с движението му по ламината? Не се ли драска и как го предотвратявате?
Иначе поздрави от мен за перфектното решение на така възникналия проблем. Между другото, нямаше ли възможност климатика да се монтира на самия трегер, т.е. над прозореца? :wink:
silllveto - Майсторица
Чудесно сте се справили! И като труд, и като интериор, няма нищо случайно или излишно. :thumbs: Само ви трябва малко зеленинка и ще си имаш и малък градинар :shock: :lol:
trevora - специалист
damian_7 написа:
Здравейте, виждам че си имате и куче, как се справяте с движението му по ламината? Не се ли драска и как го предотвратявате?
Иначе поздрави от мен за перфектното решение на така възникналия проблем. Между другото, нямаше ли възможност климатика да се монтира на самия трегер, т.е. над прозореца? :wink:
Когато купувах ламината,избрах възможно най-високия клас,релефен е и самата шарка на зебраното позволява дори и да се надраска да не си личи,въпреки че за сега нямам проблем.Климатика го монтирахме там защото стаята е много дълга 8 метра и ако го бяхме монтирали до трегера според мен няма да топли равномерно в цялото помещение/поне така си мисли аз/ :) .Радвам се че ви хареса на всички.

"Чудесно сте се справили! И като труд, и като интериор, няма нищо случайно или излишно. Само ви трябва малко зеленинка и ще си имаш и малък градинар "

Силве ,аз зеленинка си имам ама точно щото си имам и градинар то тя е на терасата :)

Прикачен файл

P9010006.JPG
P9010006.JPG (31.83 KиБ) Видяна 5632 пъти

Прикачен файл

P9010009.JPG
P9010009.JPG (39.24 KиБ) Видяна 5632 пъти

Прикачен файл

P9010010.JPG
P9010010.JPG (43.3 KиБ) Видяна 5632 пъти
damian_7 - специалист
Отлични снимки, само това мога да кажа за тях. Браво на човека, който е имал търпението и фантазията да подреди този зелен кът в домашни условия. А и околните дървета допълват идеално картинката. С радост бих си направил тапет за декстопа с нея. Нямам много впечатления от Бургас, но явно има какво да се види в него. :2thumbs:
sasooooooooo - "специалист"
Тераската е чудна!
Жена ми с радост ще иска да ти крадне идейката... :wink: :lol:
asinka - специалист
Тревора, ти си живото доказателство, че когато човек има мерак, намира и начина да направи всичко!
Много е хубаво! :klatsch:

Тема "Я сега ми кажете,какво да го правя това???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: