• 1
  • 2
Жилището на най-малките
asinka - специалист
Източник: бисквитка нет
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
sasooooooooo - "специалист"
Еееех, прииска ми се да съм 20г. по-млад...

Много добри попадения - бравос! :2thumbs:
ronik - специалист
Не видях някъде да пише "забранено за възрастни" :) . Много добри идеи наистина!
asinka - специалист
Аз съм заинтригувана от пиратската люлка, и от "живото дърво".
За люлката вече имам идеи в главата, но дървото ме хвърли в размисъл.
Имате ли си на представа от какво може да е изработено?
Моята детска беше...в чист комунистически стил, а това лято, живот и здраве сме се наканили да правим детска за 6 годишно момиченце.
Трябва да се разнищи !
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:59 am, променено общо 1 път.
Много ми харесаха тези детски стаи,но тази пиратска люлка направо ми грабна окото!!! Може ли някой да ми помогне да си направя кройка за нея. Не съм шивачка ,но съм готова да опитам .... много ми харесва :heart: :heart: :heart:
Последна промяна от Мария Живкова на пон фев 16, 2009 6:09 pm, променено общо 1 път.
angela_pk - специалист
Пиратската люлка ми е фаворит :cool:
А дали ще издържи 100-тина килограма :?
merakliq - специалист
Жестоки решения за детска стая
ibogdanov - специалист
asinka написа:
Аз съм заинтригувана от пиратската люлка, и от "живото дърво".
За люлката вече имам идеи в главата, но дървото ме хвърли в размисъл.
Имате ли си на представа от какво може да е изработено?
Моята детска беше...в чист комунистически стил, а това лято, живот и здраве сме се наканили да правим детска за 6 годишно момиченце.
Трябва да се разнищи !
мога да ти покажа как оживихме стаята на нашите деца.
едната стена е в огромен тапет. работя в дигитална печатница и имаме технология за печат върху тапетна хартия (немска).
Качеството е прилично, но ако ги грее продължително време слънцето тапетите избледняват.
Аз си харесах една илюстрация на езерце с бряг и т.н.
много приятно се получи. За следващия път ще знам да изсветля фонана небето към бяло, зада се слее с цвета на тавана
:-D че сега стана малко като "посадено"
ето и малко картинки -
http://pics.data.bg/zoom/albums/de6ffbc ... 4b9ca/maxi
iolly_ - специалист
Кой ви нарисува така стаята..и аз искам нещо такова..да дава дълбочина, защото на нашата щерка стаята е много малка. Но ме е страх кой да викна да не ми оплеска само стените.
  • 1
  • 2

Тема "Приказни детски стаи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: