• 1
  • 2
Жилището на най-малките
momo
Bihte li obiasnili za detskata staia kak moga da obezopasia tova onova za da ne moze deteto da se narani, zashtoto e na 2god.
masteradmin - майстор
Ами няма много избори. Или трябва да смените мебелите или да ги предекорирате. Мисля, че с тиксо и картони можете да ги обезопасите, а след време като порасне детето - просто махнете тиксото и картона. Това е първото което ми хрумва . Ако видя някоя оригинална идея ще ви пиша....
masterdesign - напреднал
moeto mnenie e svarzano s psihologicheskata strana na vaprosa, t.e. osven che triabva da se postsraete fizicheski da obezopasite uiazvimite za vasheto dete mesta, e hubavo da podhodite psihologicheski. Uchenite dokazvat, che decata vsichko razbirat, makar i da ne osmisliat tova, koeto im kazvate, te deistvat podsaznatelno, zatova triabva da im govorite, povtariate, potretvate i nakraia obiasniavate zashto e tochno taka. Prosto badete tarpelivi s tiah. Shto se otnasia do mebelirovkata bih kazala, che v edna detska staia nai-opasnite obekti sa: kontaktite, za koito se prodavat plastmasovi kapachki; rabovete na leglata i shkafovete, za koito mogat da ushiat kalafi s donapren, v podhodiashtite vav vashia sluchai cvetove
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:07 pm, променено общо 1 път.
mimence82
Моля ви ,бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка за звездния таван.Какво ми е нужно и как да го измаисторя.
mimence82
Моля ви ,бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка за звездния таван.Какво ми е нужно и как да го измаисторя.
Duke_BG - специалист
мисля, че в Била видях едни интересни обезопасителчета за ъгли на мебели поразгледай там
трябват ми варианти за легло на два етажа-но да са едно под друго;да не са на ъгъл защото искам да са на една стена-нямам място!!!!!!!
Стефан - майстор
Радиаторите също са с остри ръбове, особено чугунените. И тях ли ще завиете с калъфи от дунапрен?

Според мен, най-важното е такива малки деца да не се оставят нито за миг без надзор!!! Никога не може да се предвиди реакцията им. Вие, младите майки/ които са млади, де/, какво искате? Всичко да е обезопасено, а Вие да си пиете кафето с приятелки? Нали Ви дават отпуск по майчинство, точно за тази цел? Че тогава вържете детето с верига, за да не шава въобще!! :lol:

Говоря по този начин, защото имам много лоши спомени. Големия ми син, когато беше на 1,5 г., си заля лявата ръка до лакътя с вряла вода. Сега вече е доста голям, но белезите по ръката му си останаха. Не знам дали си представяте какъв ужас беше за всички?
Затова пак казвам, внимавайте с децата си!!!
caribi - специалист
Тия деца вече не са деца, ама намалете :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Detska staia" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: