Жилището на най-малките
Имам две деца и голямата ще бъде ученичка тази година и съм решила да направя детска стая.
Идея нямам как да започна - аз общо взето знам какво искам но към кого да се обърна за проект и изпълнение. Бихте ли ми препоръчали някоя фирма - аз ходих в няколко магазина но някои не приемат поръчки а в други пък цената е непосилна за мене.

Благодаря ви предварително.
Ако темата не е за тука моля да ме извините и да я изтриете
Emerald - модератор
Аз не разбрах какво точно ти е необходимо. Дизайн-проект за стаята или поект за мебели? Защо в магазин трябва да взимат поръчки и за какво точно поръчки?
Ще е необходимо двуетажно легло, гардероб, бюро и нещо като секцийка.

И аз съм до там.
Сега трябва някой да го направи. -Нямам такъв човек
За да ми кажат цена ми искат проект на стаята. -Нямам проект


Emerald -Дизайн-проект за стаята или поект за мебели? Нямам нито едното нито другото. А за поръчка имах в предвид това че стаята е малка около 2,70/3,20 някъде и готовите неща които се предлагат не ме устройват.
Emerald - модератор
Искат проект на мебелите вероятно- не на стаята. Как ще ги изработят иначе ако не знаят какво точно искаш? :? Ти самата имаш ли идея какво точно трябва да бъде?
Аз знам какво искам но не разполагам с програма за проект 3D за да покажа какво искам
Emerald - модератор
mariyanaalex написа:
Аз знам какво искам но не разполагам с програма за проект 3D за да покажа какво искам
:lol: :lol: Ехеее, чак пък 3D! 3D-то не е за проекти, а за удоволствието на човек, който се затруднява да си представи нещо по чертеж.
Не може да искат 3D. Най-много чертеж в автокад. Но и автокад е излишно. Това което им трябва е рисунък в мащаб и с размери. Ти пита ли какъв точно да е проекта?
Щом знаеш какво искаш, търси човек, който би ти го направил в автокад примерно. Може да е всякакъв- и любител в това число. Разбира се, ако не приемат твой чертеж с размери, което също е възможно. Просто ги попитай точно какво искат!
taty67 - специалист
Вчера бях на изложението в Солун за мебели - взех доста брошури-има интересни неща,ако имаш време и най-важното желание може да ти дам адреса на магазинчето ми.Неискам да звучи като реклама ама няма как..... :)

Тема "Помогнете ми да организирам ремонта на детската стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: