• 1
  • 2
Жилището на най-малките
lulu - помощник
Понеже никой не ми отговори ще пусна нова тема :) .Дайте мнения моля за детски легла тип сандвич!Раздвоена съм за класиката в жанра-две ъглови с ракла или сандвич! :? Понеже и двама майстори ми казаха,че сандвича не е за предпочитане,понеже бързо се "скапвали".Ако някой има отзиви ще съм благодарна за всяко мнение! :roll:
Svet - напреднал
Уточниха ли майсторите ти какво точно им се 'скапва' на тези легла?
Аз както писах и в другата тема съм се ориентирала към легла тип сандвич, но детето е все още едно. За сега второто е за баби като идват да го гледат. В момента проектираме мебелите за детската и оставям място до това легло да се сложи под ъгъл второ легло пък като имаме второ дете(някой ден) ще преценя на място кой от двата варианта да използваме. До колкото си спомням при теб детето е също едно за сега?
batman - специалист
И аз имам подобен проблем в избора на детското обзавеждане. По думите на "Жената котка" обаче всяко от децата трябва да има отделно креватче, което да е "равностойно" на другото т.е. да не бъде по-високо или по-ниско от другото. :?
lulu - помощник
Да детето е едно!Другото легло е за бабите!И не неуточниха какво им се скапва толкова бързо!
Emerald - модератор
Леглата тип сандвич са принудителна мярка, когато няма достатъчно място или както в случая, подчертан по-горе, при по-рядко използване, но все пак необходимост. Дай схемата на стаята за да видим доколко е адекватно използването на отделни легла или тип сандвич!
lulu - помощник
ще се опитам да прикача снимка скица на стаята и ще съм благодарна за всички мнения.Стаята е с много чупки,скосен таван :shock: абе ужас

Прикачен файл

P5310006.JPG
P5310006.JPG (141.06 KиБ) Видяна 11832 пъти
Emerald - модератор
Два прозореца ли имаш? Красота!

Стаята е малка. Ако трябва да вмъкнеш и гардероб, и бюро за двама, вероятно е най-добре наистина да са тип сандвич леглата. :? Тази чупка там балкон ли е бивш? А този скосен таван къде е и от какво ниво започва? Може ли малко по-точно разположението на прозорците и точната им широчина на стената?
Колко са големи децата и какво трябва да има в стаята?

Ще пробваме да ти наместим оптимално мебелите...
lulu - помощник
Много ти благодаря,Emerald за отзивчивостта!Ще прикача скицата която направих, не е от най сполучливите, но толкова са ми скромните възможности #-o !
А другото е моята първоначална идея за стаята тъй като казах,че детето е едно. Но апартамента е гарсониера и искаме място за спане да има за гости!
Много искаме нали :lol: !

Прикачен файл

P6010012.JPG
P6010012.JPG (149.51 KиБ) Видяна 11793 пъти

Прикачен файл

P5310009.JPG
P5310009.JPG (146.7 KиБ) Видяна 11793 пъти
lulu - помощник
Ааа да чупката не е била тераса просто архитектска приумица имат я всички апартаменти под нас!
Svet - напреднал
В тази чупка чудесно би стоял един вграден гардероб, а бюрото би могло да се вмести в секцията. Според мен имаш достатъчно място за две отделни легла.
Само като вариант за повече място за спане ти показвам фотьойлчето, което купихме за нашата детска стая
Изображение
  • 1
  • 2

Тема "дайте мнение моля!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: