• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
ivankrivodol - напреднал
Силиконов фасаген на Церезит CT48 може ли да се оцветява с обикновен оцветител и изобщо с какъв може и е правилно? Мерси.
Последна промяна от ivankrivodol на чет ное 27, 2008 1:56 pm, променено общо 1 път.
ivankrivodol - напреднал
На сайта на производителя не виждам информация по въпроса. Изтеглих описанието на боята, но не виждам да пише нещо по темата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Пиши им писмо!
Впрочем, пише "-си-колко-си цвята. Готови. Не ми звучи като "купи си пигмент и разбъркай".
Хората затова са си сложили "контакти", все пак!
decorating_walls - напреднал
n_a написа:
Пиши им писмо!
Впрочем, пише "-си-колко-си цвята. Готови. Не ми звучи като "купи си пигмент и разбъркай".
Хората затова са си сложили "контакти", все пак!
винаги ли се отнасяте така с новите потребители във форума?
ivankrivodol - напреднал
Пичове просто ми остана повече боя и искам да я направя малко по тъмна за да боядисам челата на прозорците.
А във фирмата от която взех боята не се наемат да я затъмнят малко.
decorating_walls - напреднал
ivankrivodol написа:
Пичове просто ми остана повече боя и искам да я направя малко по тъмна за да боядисам челата на прозорците.
А във фирмата от която взех боята не се наемат да я затъмнят малко.
от каде си?
MAP
Най лесния вариант е да си вземеш оцветител на Оргахим че е най евтин и да прелееш някъде малко латекс и да видиш какво ще се получи като ги смесиш !!
ivankrivodol - напреднал
Взех няколко оцветители от "Домашен Майстор" и криво-ляво направих подходящ цвят. От Криводол (до Враца) съм. :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Впрочем, аз писах на фирмата. Глас в пустиня. Ни отговор на мейла, ни тук се обадиха. Много ме кефят такива фирми. Чесно.
  • 1
  • 2

Тема "Оцветяване на силиконов фасаген?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: