• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stevebradata - специалист
Привет искам да попитам дали някои може да ме насочи към някои качествен модел котле на въглища около 30 КW и да се регулира температурата само да не съм ми роб :) да ме улеснява поне малко :-D
filmatoplo - майстор
Вземи котел АТМОС КОМБИ , сложи му четирипътен вентил или трипътен термовентил на Хонейуил и няма да робуваш .
naskov - майстор
Стават и турските стоманени с бункер за въглища-Мак тек робот или Солид робот. Пиролезен Атмос само на дърва с едно зареждане може да гори 10-12ч, но на въглища не съм пробвал
filmatoplo - майстор
Не прави компромис с Турските ако може да си позволиш Атмос .
naskov - майстор
filmatoplo написа:
Не прави компромис с Турските ако може да си позволиш Атмос .
Aко можеш да си позволиш Атмос виж дали няма да ти стигнат парите и за това
filmatoplo - майстор
Витолигно е само за дърва , а човека иска и въглища -а пък и неговото мнение не сме чули :?
Последна промяна от filmatoplo на ср апр 08, 2009 5:30 pm, променено общо 1 път.
naskov - майстор
filmatoplo написа:
Витолинго е само за дърва , а човека иска и въглища -а пък и неговото мнение не сме чули :?
Ами ние предлагаме- човека да избира :) А иначе, както съм казвал и друг път, турските просто "пеят", без да имам каквито и да е сантименти към Турция
filmatoplo - майстор
МАКТЕКА и аз ги харесвам ,но не са мерцедеса .
stevebradata - специалист
ми и аз не знам още тука някои познати са си сложили някакви немски чугунени , доволни са някои са сложили техен аналог само че чешки някои майстори казват че разликата между двете е в цената едното е чугун другото железно и аз още не знам знам ли май трябва да отида в магазин Локално парно да видя какво ще ми предложат момчетата маи така ще стане :)
naskov - майстор
stevebradata написа:
ми и аз не знам още тука някои познати са си сложили някакви немски чугунени , доволни са някои са сложили техен аналог само че чешки някои майстори казват че разликата между двете е в цената едното е чугун другото железно и аз още не знам знам ли май трябва да отида в магазин Локално парно да видя какво ще ми предложат момчетата маи така ще стане :)
Какво да ти кажа, колкото майстори, толкова мнения. Най-важното е този, който ти препоръчва или който прави парното да поеме отговорност
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Модел котле" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: