Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
alexb - специалист
браво на NRG7 за качествените отговори.

Забелязвам че напоследък във форума се дават безмислени и провокативни отговори които водят до безмислени спорове.
Стефан - майстор
NRG7 написа:
Бриколажа, или Практикер :)
Тук са завишени цените. Опитай друг вариант. Имо доста места, с добри цени.
silllveto - Майсторица
Снимчици из форума бол :)
Успех!
Последна промяна от silllveto на нед апр 19, 2009 11:40 pm, променено общо 1 път.
NRG7 - специалист
Предимството на Google е, че дава богата информация за хора, които знаят, какво да търсят. Естествено, че става дума за фирма от София. Умишлено няма показ на името, за да няма реклама. Достатъчно е съдържанието на инфото!
Последна промяна от NRG7 на пон апр 20, 2009 12:17 am, променено общо 1 път.
radoraev - специалист
silllveto написа:
Предстенна обшивка-еднопластова 11лв/м2
Суха мазилка-лепене 9лв/м2
Равни тавани гипскартон с h<3,50м. 12,50лв/м2
....................................................
Ха, тва са цените на Радо Раев :idea:
Да и какво?
Върху тези цени плащам данъци и куп други простотии!
Интересно откъде ги изровиха и още по-интресно откъде ти се сети,че са моите фирмени цени след като не си спомням да съм ги разгласявал тук!
NRG7 - специалист
След, като тази информация за цените ти тече из нета просто няма, как да не бъде забелязана. :cool:
Последна промяна от NRG7 на нед апр 19, 2009 11:23 pm, променено общо 1 път.
silllveto - Майсторица
Ха, интересно ми беше на коя фирма са, не съм я споменала по име, а казах само името на съфорумец. За рекламата той явно си плаща. Но понеже се задълба, модовете ако преценят да трият.
Сори :)

Кво ше му пускаш на лични, човека си има гугъл. Ако ше се изяснявате, понеже на тебе всеки е длъжен да ти се обяснява направете го тук, където си го почнал.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... &start=120
Последна промяна от silllveto на нед апр 19, 2009 11:10 pm, променено общо 1 път.
radoraev - специалист
silllveto написа:
Ха, интересно ми беше на коя фирма са, не съм я споменала по име, а казах само името на съфорумец. За рекламата той явно си плаща. Но понеже се задълба, модовете ако преценят да трият.
Сори :)
Не ме рабирай погрешно-просто ми стана интересно нищо повече!
Сори
Последна промяна от radoraev на нед апр 19, 2009 11:16 pm, променено общо 3 пъти.
hooliganm - помощник
Абе за гипскартона имах няколко дена да почета из форума и да поразпитам.
Но сега бързам защото до 2-3 дена трябва да почна една къща да работя и няма да имам друго време.Най-вероятно ще е с тези плоскости от вата 60х60.Около 25лв 4бр в практикера гледах.Там профили,окачвачи ги слагам още 20-тина лева.
Просто като четох из нета все някакви 3-цифрени съми идваха материалите и за това се постреснах хехе.
Приятно съм изненадан,че за толкова кратко време се включиха толкова хора готови да помагат.
NRG7 - специалист
Правилно си се насочил hooliganm :) , а аз скоро ще имам оферта за теб. Успех! :thumbs:

Тема "Въпросче за окачен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: