• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
laki1968 - специалист
мерси за бързия отговор,всъщност ливадката ми няма 200м2,по малко е,ама не ми се дават 350лв.за косачка,все си мисля че и тримерчето ще ми свърши работа...пък и има 3год. гаранция..........като изгори ще ми го сменят :-D
Милен - майстор
Ами пробвай с добрата стара ръчна коса. Става добро раздвижване на кокалите при косене :-D К'ви са тия тримери и други подобни писъци на прогреса. :lol:
romanpm - майстор
Това е въздухопровода с филтърчето за който писах по-горе :)

Прикачен файл

Тример-косачка.JPG
Тример-косачка.JPG (48.24 KиБ) Видяна 7781 пъти
fbr - майстор
Къде ги купувате тези косачки за по 350 лева. Една нормална косачачка е за не повече от 150 лева ,а по промомоции може да се намери за 90-100 лева .Принципно ако купуваш каквото падне ,можеш да дадеш и 3500 лева ,но едва ли ще получиш нещо което коси без косач.
bullet - специалист
Аз да допълня темата, че я почнах:
Купих си тример 350Вт, за 40лв. и за три-четири дни аз и жената окосихме трева до коляно на 8 ара. Вярно, че е малко уморително и трябва да се събира тревата, обаче ефекта ме изуми и мен.
И да допълня, че ползвам два удължителя по 15м. и 10м. на самия тример.
mitko64 - майстор
Колеги, дайте съвет откъде да намеря глава с корда за ел. тример Еинхел(250 ватов модел). Старата превъртя в шлиците на електромотора. Знам, че е куче марка, но иначе си работи и не ми се изхвърля.
stanetzz - специалист
Виж в МЕТРО, или магазина, от който си го купил, или:

"Einhell България" ООД
София
ул.Христо Станишев № 54 Б ,
тел.02\839-05-07 ; моб. 0897\942-738.



Айнхел България ЕООД
Варна, ул. Бдин № 14 А, ет. 2
052605254
E-mail office@einhell.bg
http://www.einhell.de
mitko64 - майстор
Купих го от Метро отдавна. Благодаря!
  • 1
  • 2

Тема "Електрически тример" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: