• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
arihtev - специалист
дали неса гмо
rum_sz - специалист
Ами ще питаме.... ама дали ще ни кажат :? :? :) :)
stanimir62 - специалист
И аз се запалих по тези ягоди.Които може да помага.Дали ги има в Бургаския краи.
evdoki - специалист
цената на ягодите беше към 5 лева за коренче. ние си взехме 5 още през февруари, като 3 от тях засадихме в саксия и я поставихме в наилонов парник, а останалите сложихме под шише от кока-кола с отворен отвор. всички се прихванаха успешно и още до края на лятото имаше над 30 нови коренчета които вече подредихме в леха и очакваме да цъфтят. поръчката със сигурност беше от списанието и доставката беше по пощата. сега сме предвидили да ги сложим под черен наилон в два реда. когато го направим ще ви кача снимки.

Прикачен файл

kalina 060010.JPG
kalina 060010.JPG (135.66 KиБ) Видяна 18621 пъти
rum_sz - специалист
Аз до колкото разбрах ,стават като храст и се качват нагоре,


Абе ще купя :)Пък каквото сабя покаже.Дано не са поредните мошеници от по горе написаният адрес дето ги продават :axe:
hameleon - специалист
Не са мошенници,мой приятел ги отглежда на терасата си и е доволен ,но лично мое виждане е,че са ГМО.
cakev79 - специалист
rum_sz написа:

Абе ще купя :)Пък каквото сабя покаже.Дано не са поредните мошеници от по горе написаният адрес дето ги продават :axe:
Да не забравиш да споделиш,че от доста време съм ги замислил и аз
rum_sz - специалист
Тази вечер се обадих по телефона на въпросната фирма.Вземаха ми адреса и казаха че до 2-3 седмици ще получа пратката по пощата.



Пет броя разсат цена 20 лв.Доставката за сметка на клиента.Сега ще чакаме :)
schuldiner - майстор
А разсад тютюнец тази фирма не доставя ли? Със сегашните пари за цигари сигурно ще се затрупам от ягоди...
klapan - напреднал
Вече сами можете да си поръчате ягодите "Монт-еверест" по телефон или от сайта по-долу...
http://www.yagodi-monteverest.com/?gcli ... ZwodrlEZHA
Посоченият телефон работи,отговарят и приемат поръчки.Казаха,че пристигали от Франция,но има само снимки.На молбата ми да пуснат кратко видео,за да се види наистина как човек бере зрели ягоди от ягодов храст с височина 1.20 м, отговориха,че те само приемали поръчки...е нали от такова видео по-ефектна и истинска реклама няма !!! А пък как поне един не се похвали от клиентите им тук или по цветарските форуми !? Вече трета година продавали....ама отзиви няма никакви...защото ако имаше доволни клиенти,как па издържат да не се похвалят...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Отново увивни ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: