Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Преди има няма 3-4 години ходих в Хасково в един цех да поръчвам неръждаеми бойлери за клиент 500 литрови, та гледам там се изработваха неръждаеми балони за 80 литрови бойлери -за Елдом .Добре ама той цеха не мясаще -1 пич ги търкаля на земята и ги заваря с електрожена :wink: .
armagedamian - специалист
filmatoplo написа:
Преди има няма 3-4 години ходих в Хасково в един цех да поръчвам неръждаеми бойлери за клиент 500 литрови, та гледам там се изработваха неръждаеми балони за 80 литрови бойлери -за Елдом .Добре ама той цеха не мясаще -1 пич ги търкаля на земята и ги заваря с електрожена :wink: .
:-D
80л. без серп.- 209лв.
80л.Ехл.- - 329лв.(Т.е. колегата го е взел с отстъпка от някъде)
Няма Фероли със серпентина внесени в БГ.
При мене отстъпката е малко по-голяма,но не си струва да бие път от София :-D (273,84лв)
Днес получихме нов модел на Теси със сухи нагреватели.Изглеждат ми много сполучливи.Два сухи нагревателя по 1200W.Могат да се включват е поотделно.За сега са само без серпентина ,нисък и висок модел 80л.Предполагам ако се наложат ще пуснат и други модели.
Концепцията за сухия нагревател много ми допада.Много по лесно се сменя нагревател,плюс това не трупа котлен камък и не пада КПД-то.
Mega - специалист
Не знам колега, питах за цена и ми дадоха тази, не съм искал намаления. Явно така са решили от магазина.
armagedamian - специалист
Mega написа:
Не знам колега, питах за цена и ми дадоха тази, не съм искал намаления. Явно така са решили от магазина.
Явно си им добър клиент!
mirk - майстор
Май развалиха дослука с Елдом :lol: даже им свиха марката.

http://eldominvest.com/bg/boilers.html
armagedamian - специалист
mirk написа:
Май развалиха дослука с Елдом :lol: даже им свиха марката.

http://eldominvest.com/bg/boilers.html
Марката си беше тяхна,но за далаверата от Елдом си прав.От което печеля аз де,сега сме представители на Елдом за Бургаска област(фирмата в която работя де) :-D :-D :-D
mirk - майстор
Времето ще покаже кои са по добри новите Дипломат или новите Елдом :)
Mega - специалист
Аз съм имал Елдом и не съм доволен. Бяха сложили толкова тънки жици към реотаните, че нагоряха още като беше нов. Викнах от сервиза и пак ги смениха с такива като косъм. Накрая си ги смених сам и заспа. Не може от икономии да се правят глупости!

На този ми се видяха по-серизони, но ще мине време и ще коментирам пак!
mirk - майстор
И на моя Елдом Дипломат серия Океан нагоряха всички кабелни обувки. След като ги смених с нови качествени нещата се оправиха.
valmet - специалист
Налага ми се да купя някакъв бойлер,но хоризонтален.Има ли нещо вярно в това,че хоризонталните били по-некачествени от вертикалните-по-бързо се сдухвали?Без значение от марката.

Тема "Новите бойлери на Diplomat" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: