• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Градинар - специалист
Търговското наименование написано на една кутия, може и да говори нещо но не е съществено. Това дали се казва "слънце", "луна", "спор", "лежане" или "тролей" не е основата.
По принцип на всяка кутия, картонен чувал или каквото и да е... отстрани трябва да си пише какви треви са ползвани, както и тяхното съотношение в конкретната смеска.
А каква тревна смеска да си купиш за дадените условия би трябвало да ти даде този, който ти продава продукта. Той носи отговорност и съответно гаранциите. В кауфланд може да попитате на касата :-)

Иначе тази площ може да си я поливате съвсем спокойно с:
ИзображениеИзображение
masurev - напреднал
Благодаря за съвета за касите на Кауфланд :lol: :lol: :lol: Ше го имам наФпрЕдвиТ.

Мислех за вариант с разпръсквач, като предложения от Вас, но предпочитам всичко да е скрито под земята и да не прескачаме мЪркучи и разни джелеза. От поста Ви не разбрах, с два секторни разпръсквача, както съм показал читаво ли ще се получи?

В интерес на истината имаше едни датски тревни смески и там имаше написано на кутиите процентното съдържание на видовете треви съдържими в тревната смеска. Не че им разбирам нещо ...
STrifonov - напреднал
Може да се използва и този модел на гардена1537 ,пак е за вкопаванеи е въможност за регулиране :ширина на разпръскване 3,5м-8,5м и обхват 3,5м-16,5м

Прикачен файл

images.jpeg
images.jpeg (1.56 KиБ) Видяна 4867 пъти
masurev - напреднал
STrifonov,
Безкрайна благодарност =D> :yawinkle:
Е т'ва вече е друго нещо :) ... и радост изпълни душата ми ;).
STrifonov - напреднал
Пропуснал съм да напиша,че разпръсквачите на гардена изискват минимум 2бара налягане на водата,а при 4 бара постигат максимума на параметрите си
  • 1
  • 2

Тема "Напояване на малко пространство засято с райграс..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: