• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
didoni_ - специалист
Здравейте,имам нокиа е51,на нея инсталиран скайп,ползвам го но само за писане"чат",разбрах че не може да се говори по скайп с нея,да ви попитам дали на е52 може да се говори по скайп,помогнете моля дали да си купя е52.Благодаря
velsi - Почетен майстор
Че защо да не може? Не може да провеждаш видеоразговори, но за глас би трябвало да няма проблем. Ти някога пробвал ли си изобщо?
JOUO - специалист
Може да се говори по скайп, аз съм също с е52 от 1г. и 6м. и си пронеждам разговори през скайпа, свали си подходящата версия на скайп за твоя модел телефон обаче!!!
didoni_ - специалист
инсталираха ми скайпа и ми казаха че мога само да пиша,не може да се говори с е51 не потдаржала такава скорост :?
velsi - Почетен майстор
Нищо де, ти пробвай пък после кажи става ли. Според мене това за скоростта са глупости, но знам ли.
tbmtbm - помощник
имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

п.с. ако няма точно за модел е51,избери близък - примерно е71
didoni_ - специалист
tbmtbm написа:
имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

п.с. ако няма точно за модел е51,избери близък - примерно е71
tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега :?
dtmf - специалист
didoni_ написа:
tbmtbm написа:
имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

п.с. ако няма точно за модел е51,избери близък - примерно е71
tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега :?
Не е голяма разлика, еднакъв симбиан. И с двете може да се говори от години насам. Да беше пробвал..
didoni_ - специалист
dtmf написа:
didoni_ написа:
tbmtbm написа:
имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

п.с. ако няма точно за модел е51,избери близък - примерно е71
tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега :?
Не е голяма разлика, еднакъв симбиан. И с двете може да се говори от години насам. Да беше пробвал..

То не е касно,още я имам,но ако може да ми дадете някоя програма,ако знаете,благодаря
tbmtbm - помощник
tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега


и аз се учудих,все пак резолюцията на екрана им е различна,но стана.
това най-малко да те притеснява-модели нокиа бол
  • 1
  • 2

Тема "Нокиа е51 или е52" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: