• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
shadowman - майстор
bobtosh, отпадаците от паркета ми стаяха една седмица на дъжд и се понадуха, дъжда брули отвсякъде. Самия паркет има нещо като восък на сглобката което е някаква защита.

Profi Stroi имах предвид, че допреди да се тръгне по чужбините имаше дюшемета, мукети, велтери, балатуми... а нашите като се върнаха от там и като се започна с тези плочки... бил съм в Гърция и там където бях всичко бе теракота ама зимата е мека и кратка, колко се радваха на еднодневния сняг. Не твърдя, че гастербайтерите са докарали тази мода, но докато ги нямаше бяхме на мукети.
sav - помощник
Какви са тези наливни подове, може ли да обясните. Ние сме с мозайка в банята и коридора и ще правим ремонт, но не ми се ще да я разбиваме и да слагаме теракот. От друга страна е доста грозна и се чудя как да я скрия. :?
Emerald - модератор
sav написа:
Какви са тези наливни подове, може ли да обясните. Ние сме с мозайка в банята и коридора и ще правим ремонт, но не ми се ще да я разбиваме и да слагаме теракот. От друга страна е доста грозна и се чудя как да я скрия. :?
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 8%E2%ED%E8
onion - специалист
да възродя малко темата с един въпрос свързан с гранитогреса и по специално китайски полиран:

вярно ли е че понеже гранитогреса е хигроскопичен получи ли се петно от нещо незабърсано веднага после няма махане?

ако ДА то има ли нещо скоето може греса да се импрегнира (лакира) или нещо си там та да не попива мазни петна (в кухнята например) ?

Благодаря предварително!
  • 1
  • 2

Тема "подът в кухнята?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: