• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всички въпроси за вилата.
Caxo - специалист
Да попитам.... Според вас вече мога ли да почвам моето ББК или да изчакам да се стопли още малко...Къщурката се намира в тревненския балкан, към 400м надмоска височина. Опасявам се да не замръзне свързващото в-во. Понеже ще го правя от камъни с какво е най-подходящо да зидам? За комина фи 200 добре ли е?
VLADO66 - майстор
Щом спреш да виждаш в прогнозите 0 и надолу действай-пържолките могат да почакат :)
Caxo - специалист
Caxo написа:
Понеже ще го правя от камъни с какво е най-подходящо да зидам? За комина фи 200 добре ли е?

За комина по-скоро ще с квадратно сечение. 200/200 трябва да е достатъчно? И доколкото разбрах огъня е добре да е под комина, а не под свода(стеснението), така ли ?
Caxo - специалист
Някой може ли да отговори на въпросите от горния ми пост.... Основно ме интересува с какво да зидам камъните?


П.П. Ако имате снимки и на някое ббк изпълнено от камъни, а не само облицовано, също ще е добре :) Този уикенд мисля да го почвам, че великден наближава :-D
Transporterr - специалист
ето един ръкодвиж по въпроса


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_TFEcXRnLHE[/youtube]
Градинар дай някое готово чертежче за барбекю ако имаш че тези книги трябва да се превеждат.
Transporterr - специалист
Доживяхме градинарите да дават "чертежчета" за барбекюта :-D

Градинаря вероятно има проектант, който може да спретне "чертежче" ,но при коректно зададени условия.
Иначе така "дай бате баница" малко като на просия ми прилича :?
Така е чиста просия от два дни чета във форума и виждам че всеки проси за нещо и аз реших да се включа в редиците на просещите. :partyman:

Градинаря уж е майстор в тези неща но нищо не показва само се дърлят с някакъв БАРД и нищо конкретно не показва .
А уж тука е форум за взаимопомощ . :?
hidrazin - майстор
Само дето не ми е ясно кой ми изтри постовете и защо? :evil:
Какво правило съм нарушил?
Градинар - специалист
nikilain написа:
Така е чиста просия от два дни чета във форума и виждам че всеки проси за нещо и аз реших да се включа в редиците на просещите. :partyman:

Градинаря уж е майстор в тези неща но нищо не показва само се дърлят с някакъв БАРД и нищо конкретно не показва .
А уж тука е форум за взаимопомощ . :?
Да се обзаложим, кой седи зад този ник и пост :-) Коефициента е добър!
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "помощ;барбекюто се рразпада" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: