• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Гост
Можете ли да дадете идея за багажник за велосипед за кола...такъв който би могъл и сам да си направи човек :wink:
Стефан - майстор
Разбирам го като багажник ОТ велосипед ЗА кола.Какъв ли кич ще се получи?
jordanvass - майстор
Стефане, най-вероятно човекът иска да си вози колелото върху колата и му трябва някакво приспособление за закрепване. Нали си виждал съпровождащите автомобили на състезания с велосипеди - возят отгоре 2-3 резервни колела?

http://bicyclewarehouse.com/site/showit ... Catalog=39

Друг е въпросът дали човек може точно това сам да си го направи.

Прикачен файл

thule_bigmou599xtr_05_m.jpg
thule_bigmou599xtr_05_m.jpg (15.21 KиБ) Видяна 18141 пъти
masteradmin - майстор
Аз миналото лято си направих такъв. От стар багажник за кола с няколко приспособления. Качва 3 колела. Ще го сваля утре от тавана и ще го снимам.
Гост
Може би не се изразих правилно, съжалявам.... :oops:
Да, искам да си прекарвам велосипедите (2 броя)..., но вариантите са два за багажник, понеже имам фиат пунто и смятам да монтирам багажника отзад на петата врата или в краен случай да е отгоре... :roll:
Стефан - майстор
Аз също съжалявам, че прибързах с отговора. Но мисля, че когато се задава въпрос, то той трябва да е ясен, а не да търпи тълкуване.Още веднъж се извинявам.
Варианти много, стига човек да има въображение и малко умения за изработка.
Гост
да, прав си напълно съм съгласен съм с теб :)
KingoftheROAD - специалист
Anonymous написа:
Можете ли да дадете идея за багажник за велосипед за кола...такъв който би могъл и сам да си направи човек :wink:

Ако имаш теглич - имам по-добра идея. Преди време си купих от един магазин за велосипеди багажник който се захваща за ябълката на теглича. По-нататък ще сложа снимки. Може и сам да си го направиш не е сложен, стига да можеш да се оправяш с железата. Много е удобен, бързо и лесно се качва и сваля, и става за две колела. Стои перпендикулятно посоката на движение на колата отзад.
Какъвто и да е багажник отзад, било то за теглич, или пък за захващане за задната врата/багажник, е вариант САМО ако имате допълнителни светлини на него и допълнителна табела за регистрационния номер... Иначе има глобички :-D И сега да питам и аз, някой майсторил ли е нещо за покрива, също и напречни греди?
  • 1
  • 2

Тема "Багажник за велосипед за кола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: