• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
професионал - специалист
Помогнете да махна гадната реклама излизаща отляво на десктопа! :x Преинсталираха ми компа и сега не мога да се оправя с настройките! :sad:
Прикачен файл:
ScreenHunter_001.jpg
MamaMy - майстор
Инсталирай си добавка против реклами! https://addons.mozilla.org/bg/firefox/a ... us/?src=ss
:) Виж как изглежда форума при мен! Изрязал съм всички реклами и излишни банери да не ми тежи:

Прикачен файл

Клипборд02.jpg
hidrazin - майстор
Гледам че си с лисицата? Слагай това, и няма да виждаш тъпите реклами на които никой не клика и от които никой не купува. Само бавят и досаждат. Това:
Весела Коледа !
:partyman:
P.S. И колегата "мамаму" гласува за същото. :-D
naB4o - специалист
Аз съм с Хром, ама това което е на скрийншота ми прилича на Search таб, като може да е и от инсталиран адон.
професионал - специалист
Павчо, кажи нещо повече за този адон (като на първолак от миналия век), иначе благодарско на хидрата и на мама- засега май се отървах от тази гад! Този адон нещо ми изглежда познат.... :? - май ми се мяркаше тия дни!????
naB4o - специалист
Изглежда ми на запаметено търсене, за крушки, какво става като цъкнеш хикс-чето в ъгъла?
ferrari4456 - специалист
В моята антивирусна има опция или каквото е "Чистач на браузъри".Цъкаш на него и разкарва всички такива.
На другия лаптоп съм с друга антивирусна и си го изтеглих и само като добавка.
Ето го:
Прикачен файл:
Untitleda.jpg
професионал - специалист
Като натисна хикса, изчезва рекламата, но като отворя нова страница тя пак се появява! В други сайтове и форуми също ми се появяваше, но съдържанието май е различно!
inspo - майстор
Виж в Инструменти/ Добавки дали не е инсталирана тази твоя мъка...
Другия вариант без да я деинсталираш е да видиш дали не е в Изглед/ Странична лента или Лента с добавки.
професионал - специалист
ОК! Веднага щом си завзема компа от детето ще пробвам!
  • 1
  • 2

Тема "Гадна реклама!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: