• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
emergency_bg написа:
подпрозоречното да, страничното не. Относно хола, дай размери, защото моя е 6,5 на 3,5 и въпреки това съм го отделил само визуално, без прегради.Основния проблем на вътрешната стая е липсата на светлина. На последното предложение, не мисля че може да стане, на скица е добре, но да събаряш така стени в панелен апартамент.....
Ебаси тъпите панелки, да не може да се махне изцяло тази стена, и аз така исках, но нещо ми се дървят къртачите! :lol: Добре де, имам 1 въпрос, този трегер, не се ли държи на страничните 2 стени, и ако отговора е не, не може ли да се усили с Г-образна заварка на релси в горната част за да се използва долната спокойно?
steich - помощник
Не съм специалист, но ако преградните панели за килера ( в това число и за банята и тоалетната ) е преграден т.е. 7 см., мисля че не са носещи и подлежат на премахване. Но ... за по-сигурно потърси специалист.
TANGRA - специалист
ПОГЛЕДНИ ТАЗИ ИДЕЯ ЗА КУХНЯТА.ВИЖДАЛ СЪМ ГО ИЗПЪЛНЕНО НЕ Е НИКАК ЛОШО. ТАКА СИ СПЕСТЯВАШ МЕСТЕНЕТО НА ПАРНОТО КОЕТО НЕ Е НИКАК МАЛКО. САМО ЧЕ ВЪВ ВАРИАНТА КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛ Е С 4 СТОЛА И ДО СТЕНАТА ИМА ХЛАДИЛНИК И ДИВАНЧЕ

Прикачен файл

new-1.jpg
ИДЕЯ
new-1.jpg (25.57 KиБ) Видяна 12703 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Нов, стар панелен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: