• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 111
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не разбирам какви подбуди може да има човек за да изтрие една такава тема :? ! Все пак колко човека имат пълномощия да правят такива поразии? Освен Тани и Велси останаха ли други действащи модератори? Сигурен съм, че никой от тях не го е направил, кой тогава?
iceheart - специалист
filmatoplo написа:
Само аз ли не виждам ,снимките по страниците дадени от АЙС . :? Търсих тези с ел схемите.
Филме, не си само ти, просто моите снимките ги няма. Ще ги възстановя, но ми трябва малко време, че все пак са 57 страници. :-D Скоро ще ги кача отново и смятам, че ще мога да възстановя темата почти на 100%. Доста работа си е, но в рамките на няколко дни ще сме на линия..... :-D Имай малко търпение....
iceheart - специалист
LazarGanev написа:
Не разбирам какви подбуди може да има човек за да изтрие една такава тема :? ! Все пак колко човека имат пълномощия да правят такива поразии? Освен Тани и Велси останаха ли други действащи модератори? Сигурен съм, че никой от тях не го е направил, кой тогава?
Лазаре не си го слагай.....нали пак сме на линия. Относно другото, нека всеки сам да си носи кръста.....
profesionalist_wood - майстор
Отворете:
http://archive.org/
в средата, в горната част има поле за въвеждане на URL адрес, въведете произволен (например google.com) и вижте как е изглеждал преди време. (след това избирате годината) :)
Това не важи за всеки сайт, но за повечето има стара информация.Успех ,нищо не е загубено :yawinkle:
cavy - напреднал
Ейййй БРАВО ice!!! ще си имаме писанията :)

аз смених пелетите с румънски (чам) па да видим как ще е пепелта.

ще пусна снимки утре от чистенето

аре лека за сега!
n.ganev - майстор
Здрасти Ве :-D ! Ти кой си, че имаш ня'кви 2 пикливи мнения :-D и взе да са уплакваш от пиепиел бие :yawinkle: .
n.ganev - майстор
Малиииииииииииииииии Извиниявай! Тоз "зИления" бункер съм го вИждал :yawinkle: :yawinkle: :yawinkle:
n.ganev - майстор
cavy написа:
аз смених пелетите с румънски
Струва ми се че ще трябва да намалиш въздуха ама :?
n.ganev - майстор
И въпреки всичко :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: на всички които допринесоха за възвръщането на темата и инфото.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 111

Тема "Пелетни горелки Ferroli Sun и Mikro P7-P12 Инфо,настр. и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: