• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, какво ще стане, като монтират климатика вътре?
XpacTa - специалист
Ми ще стане мазало.
bisplus - специалист
Според мен трябва трябва първо неравностите да се запълнят с варо-циментова мазилка и след това да се шпаклова....ще стане по здраво и ще ти бъде по-ефтино. Препоръчвам ти да поизкъртиш малко горния ъгъл защото ще ти отиде доста пълнеш докато го изправиш.
kraska - напреднал
Ако няма да остъкляваш терасата не пречи външното тяло да екъдето си е. Ако остъкляваш задължително навън.
Преди време и аз се сбласках с такава мазилка.Взех Cerezit CM-11 и шпакловаш здравата.Разхода е голям,за добър резултат шпакловаи поне три пъти и сложи мрежа.Това е,което мога да те посъветвам.
toni_g79 - специалист
boyadzhiev написа:
Преди време и аз се сбласках с такава мазилка.Взех Cerezit CM-11 и шпакловаш здравата.Разхода е голям,за добър резултат шпакловаи поне три пъти и сложи мрежа.Това е,което мога да те посъветвам.
:lol: оправи го човека ,след 3 години :lol: :lol:
rockwall - майстор
гледам цепнатината на тавана и се чудя, дали и горната тераса са сложили итонг и как влияе иззиждането на терасите на стабилността и здравето на блоковете, ако терасите не са проектирани, за да си държим на тях печките, хладилниците, 1 палет тухли заедно с тях, дограма ... и за капак (ако има място)и 200 литров бидон с кисело зеле
  • 1
  • 2

Тема "Шпакловка върху и аз незнам какво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: