Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
bigdragon - майстор
MASTER написа:
Весела тема :)


Първо да обясня на всички.........

.... няма голямо значение и не си заслужава.
Който може, го може! :supz:
MASTER - специалист
bigdragon написа:


Който може, го може! :supz:
Хвърляйки по един поглед на форума, твърдо се убеждавам, че съм един от малкото хора ( меко казано) които могат нещо.

И то не защото имам високо самочувствие, а защото голяма част и от запитванията които чета, и отговорите им са неадекватни.

Всъщност на мен не ми пречи изобщо да изпия още една бира, вместо да си правя труда да пиша отговори :D
Гост - специалист
MASTER написа:
bigdragon написа:


Който може, го може! :supz:
Хвърляйки по един поглед на форума, твърдо се убеждавам, че съм един от малкото хора ( меко казано) които могат нещо.

И то не защото имам високо самочувствие, а защото голяма част и от запитванията които чета, и отговорите им са неадекватни.

Всъщност на мен не ми пречи изобщо да изпия още една бира, вместо да си правя труда да пиша отговори :D
Ама въобще нямаш високо самочувствие !
Дано да има някакво покритие.
Биричка можеш да си пийваш без да пишеш- наздраве от мен :partyman: , но пък така няма да си вдигаш самочувствието и да си начесваш егото...
Бъди все така скромен =D>
tsenkov - специалист
Много характерно за тоя форум . Питаш за акъл а като ти го дадат -колко си проЗт. Като си такъв многознайко що не си реши проблема сам?
Гост - специалист
tsenkov написа:
Много характерно за тоя форум . Питаш за акъл а като ти го дадат -колко си проЗт. Като си такъв многознайко що не си реши проблема сам?
Много характерно за всички форуми е да пишеш, без да си прочел внимателно кой какво е писал...
Питащия не само, че не се прави на многознайко, а дори благодари на отговорили му.
idealist - специалист
Дебелината на стената не е проблем. Намираш безцентрови шлайф и кеф ти размер (клас на точност), кеф ти клас на грапавост (полиране). Предлагам безцентрови заради дебелината на стената. Размерът ще бъде с точност до 0,01 мм, а класът на грапавост спокойно ще достигне 0,63 или дори 0,32 по Ra.
Проблемът идва после. По-горе бе споменато за ползване на диск за рязане на фреза. Aз бих избрал фрезова глава. Е те тук вече дебелината на стената ще изиграе мръсен номер. Има начин
за решаване и на този проблем, но като цяло никак няма да ти излезе евтино. Няма да е чак толкова скъпо в сравнение с изработване на щанца за огъване.
bigdragon - майстор
Гост написа:
..................
Много характерно за всички форуми е да пишеш, без да си прочел внимателно кой какво е писал...
Питащия не само, че не се прави на многознайко, а дори благодари на отговорили му.
Преди да сипеш морални оценки, излез от анонимност, иначе си едно анонимно нищо, притесняващо се от своята идентичност...
Гост - специалист
bigdragon написа:
Гост написа:
..................
Много характерно за всички форуми е да пишеш, без да си прочел внимателно кой какво е писал...
Питащия не само, че не се прави на многознайко, а дори благодари на отговорили му.
Преди да сипеш морални оценки, излез от анонимност, иначе си едно анонимно нищо, притесняващо се от своята идентичност...
Що не си гледаш работата?
Не съм в анонимност.
Никнейма ми е "Гост"
Цък
Каква е разликата дали ще избера никнейм pxv, abv, jcb или някакво друго буквено съчетание?
Още повече е и на кирилица!
Георги М. - помощник
М'даа. Проблемът е решен.
Прикачен файл:
Vana1.jpg
genkogenev - специалист
Георги М. написа:
М'даа. Проблемът е решен.
Прикачен файл:
Vana1.jpg
Браво ! Добре изглежда . Може ли да разкажеш , как стана "нещото"

Тема "Огъване инокс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: