Нека намерим най-тънките цени.
bulhomes2 - майстор
Не мисля, че са лични нападки. Нали темата е да се обменят мнения за да си направиш извод за дадена стока. Да де, ама тук има няколко човека, дето плещят мнения без да имат хал хабер от машинката, и ако вземе някой да ги послуша... къде отиде смисъла и на темата, че и на форума...
nikolovvd - майстор
LazarGanev написа:
Тук искам екшън. Веднъж годишно може да се организират сбирки с тупаник - само така може да се докаже кой крив, кой - прав :axe:
Пижамено парти и бой с възглавници, но май първо ще има яко напиване/надпиване. Ще се получи истински многобой! :lol:
gnt69 - майстор
Аз да споделя имам няколко инструментчета Парсайд. Имам акумулаторен ъглошлайв, ударен винтоверт пак акумулаторен, акумулаторна ударна дрелка и др. От всички съм доволен. Да вярно за лека работа са ама и парите им толкова. На мене инструменти корави професионални за тежка работа не ми трябват. Ако имам такава я давам на някой да я свърши. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
gnt69 написа:
....Да вярно за лека работа са ама и парите им толкова. На мене инструменти корави професионални за тежка работа не ми трябват. Ако имам такава я давам на някой да я свърши. :partyman:
+1
Йес!
hakama - специалист
profesionalist_wood написа:
hakama написа:
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
Преди време ги пускаха. Имам един ,добър е. Има в комплект батерии
Имаш ли снимка? Модел и цена? Че гледам по 30лв нагоре почват.
profesionalist_wood - майстор
hakama написа:
profesionalist_wood написа:
hakama написа:
Лидл пускат ли мултицет?
Търся си нещо за около 20лв, като за лаик :)
Преди време ги пускаха. Имам един ,добър е. Има в комплект батерии
Имаш ли снимка? Модел и цена? Че гледам по 30лв нагоре почват.
Тогава успях да ги взема за 20 лв по спомен
Ето го- https://www.youtube.com/watch?v=eXKNMPHsIIQ
cholev - майстор
Другата събота стартовата батерия UPBS 8000.
200А за дизели до 1.6дм3 (бензин 2.0)
Според мене и акумулатора трябва да даде нещо така че би трябвало да има полза и на по големи двигатели (моя е 2.2)
100лева
За сега се чудя
gnt69 - майстор
cholev написа:
Другата събота стартовата батерия UPBS 8000.
200А за дизели до 1.6дм3 (бензин 2.0)
Според мене и акумулатора трябва да даде нещо така че би трябвало да има полза и на по големи двигатели (моя е 2.2)
100лева
За сега се чудя
То това за автокъщи дето палят по 10 дарака на ден. По добре си вземи още един акумулатор за същите пари.
Shift - специалист
gnt69 написа:
cholev написа:
Другата събота стартовата батерия UPBS 8000.
200А за дизели до 1.6дм3 (бензин 2.0)
Според мене и акумулатора трябва да даде нещо така че би трябвало да има полза и на по големи двигатели (моя е 2.2)
100лева
За сега се чудя
То това за автокъщи дето палят по 10 дарака на ден. По добре си вземи още един акумулатор за същите пари.
Не става за това с тези показатели. Ще запали някоя въшка с 1,1 мотор бензинка, другото е на късмет. Това си е външна батерия за телефони.
tntcom - специалист
И аз му се чудя на това. Моят дизел е 2.0. Карам го предимно градско и трябва да се дозарежда. Вчера не запали та го смъкнах-за първи път муе от както го взех. Сега като го върна незнам дали нетрябва да се препрограмира имобилаизера.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: