• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
plamen_milan - напреднал
Здравейте!
Имам теч от основата на чучура на кухненския смесител. Най-отчетлив е течът, когато завъртам чучура. Разглгобих го и извадих от вътре две гумени и 2 можеби силиконови уплътнения. Обиколих целия град (Бургас), но не открих дори подобни.Бих бил благодарен ако някой ми помогне с насока. Смесителят е с марка " ICE".
plamen_milan - напреднал
Прикачен файл:
Копиране  от 20170111_152839.jpg
За съжаление пропуснах да им взема размерите. Вчера бях ги свалил и търсух направо с тях по железарии и магазини. Пробвах се да прикача снимка, но май не ми се получи. Сега ще опитам пак.
kr1100 - майстор
черния / гумения го търси като О пръстен по размера. Ако има магазин за хидравлики -там има със сигурност. Бялото ми прилича на тефлон / тефлонова шайба.
От кой град си ?
Andri01 - майстор
Магазина за лагери,на пазарчето до "Гюрлата" или на "Кракра" - Варна,нали?:)
kr1100 - майстор
Andri01 написа:
Магазина за лагери,на пазарчето до "Гюрлата" или на "Кракра" - Варна,нали?:)
Може и Хидромарк с/у Изч. център, рускинята след КАТ.
Ако е тефлон другата шайба мога да му резна от 0,5 или 1мм
Andri01 - майстор
Да,от там си взех много готена помпичка: 12Vdc,центробежна,потопяема ,става и за горива!
kr1100 - майстор
Andri01 написа:
Да,от там си взех много готена помпичка: 12Vdc,центробежна,потопяема ,става и за горива!
Ха я сподели цена и откъде,че аз писах за 2 места.
Andri01 - майстор
Магазина за хидравлики,срещу Изчислителния център.Преди около 2г беше това,обаче. Утре мога да ти дам точния модел на помпата.върши идеална работа за прехвърляна на вино и ракия :). В института ползваме такава за прехвърляне на гориво.
  • 1
  • 2

Тема "Уплътнители за чучура на смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: