• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
от vidrata » ср окт 22, 2008 3:12 pm
Площа е 150 кв.м. времето 15 дни ,двама души аз и батката :lol: ,парите съм ги писал + няколко стека Шуменска бира :-D

Прикачен файл

5.JPG
5.JPG (71.9 KиБ) Видяна 8573 пъти

Прикачен файл

4.JPG
4.JPG (93.41 KиБ) Видяна 8573 пъти

Прикачен файл

3.JPG
Започваме
3.JPG (118.04 KиБ) Видяна 8573 пъти

Прикачен файл

2.JPG
материалите- 1500 лв.-ЕПС 5 см, лепило,мрежа,дюбели(по 5 на лист) бяла шпакловка
2.JPG (99.04 KиБ) Видяна 8573 пъти

Прикачен файл

1.JPG
Къщата
1.JPG (94.81 KиБ) Видяна 8573 пъти
от vidrata » ср окт 22, 2008 3:17 pm
Малко е объркан реда на снимките ама ще се поправя.

Прикачен файл

7.JPG
7.JPG (85.82 KиБ) Видяна 8561 пъти

Прикачен файл

8.JPG
8.JPG (61.73 KиБ) Видяна 8561 пъти

Прикачен файл

9.JPG
9.JPG (72.5 KиБ) Видяна 8561 пъти

Прикачен файл

10.JPG
10.JPG (89.35 KиБ) Видяна 8561 пъти

Прикачен файл

11.JPG
почти приключвам
11.JPG (70.66 KиБ) Видяна 8561 пъти
от vidrata » ср окт 22, 2008 3:20 pm
Още

Прикачен файл

помощник.JPG
А ето и един помощник още
помощник.JPG (80.98 KиБ) Видяна 8560 пъти

Прикачен файл

6.JPG
Това аз ,помощника се скатава
6.JPG (76.56 KиБ) Видяна 8560 пъти
от vidrata » ср окт 22, 2008 3:22 pm
За сега това като се положи мазилката(декоративна релефна на оргахим) ще пусна още.
от batman » ср окт 22, 2008 4:48 pm
Браво! Станало е добре.
Много добре е станало :wink:
Ако ми позволите да използвам темата, да попитам и аз нещо свързано с външната изолация :roll:
Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?
от n_a » ср окт 22, 2008 5:54 pm
tysonlkr написа:Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?

Зависи от основата, човече!
от Spaidy » ср окт 22, 2008 5:58 pm
tysonlkr написа:Много добре е станало :wink:
Ако ми позволите да използвам темата, да попитам и аз нещо свързано с външната изолация :roll:
Как е по добре да се полага лепилото, с което се лепят изолационните плоскости, на топки или изцяло :?

То не зависи от това как е по - добре, а как позволява стената която я обличаш. Ако е кривотия до шия и я е зидал Алито на 7 бири лепиш на кюфтета за да го изправиш и да бъде така както трябва да е... ако е право няма смисъл на кюфтета, караш на гребен и си свиркаш. Преди това си опъни конеца за да провериш как ще е по - добре.
=D> Браво, бре Видра, и ти си можел да бачкаш :-D Ама я кажи откъде ската тез павета на сн.10 Видят ми се гранитни! Ако са уни - не ме интересуват. Иначе за майсторлъка имам само една забел. (малка) - що не слага цели парчета в г-образна форма по прозорците. Има шанс да са напука диагонала. За мазилката ти препоръчвам горещо Деко - силикон. [u]Дурако[/u]устойчива е. В смисъл, че некакви идиоти дечица се пробваха със слива ли бе или праскова да ми пробият стената. Не стана - мазилката им е гъвкава и мн. здрава. За здравината съдя като се опитвах да си чистя первазите - голем зор беше. Цената е 1/2 баумит. Цвета остава (поне вече 2 години)
от royal » ср окт 22, 2008 8:52 pm
Много добре изглежда! Гледам имаш си и помощник - кучето! :lol:
от vidrata » ср окт 22, 2008 10:04 pm
tysonlkr написа:

Както ти е писал и колегата по-горе може и по двата начина -на гребен(най-добре) но и "на топки"
Ето начина когато е "на топки" взет е от каталога на Рьофикс

Домашен майстор заглавието на темата подсказва че го правя за сефте тази е мн-добре ама ,следващата ще е перфектна :lol: .А паветата не знам какви са защото това е къщата на брат ми в София и тях им ги е продал някакъв ром ,носил ги е с каруца та не се знае от къде са.

Прикачен файл

HPIM7571.JPG
HPIM7571.JPG (106 KиБ) Видяна 8400 пъти
от emil_v r » ср окт 22, 2008 11:02 pm
Поздравления...
Такива са къщетата на богатите в Хамбург :) .................................................

Обичам да се хваля :-D иеаа !

Правихме едни къщета на Макс Шмелинг !? (ГугАл , само виж кой е :evil: )
Центъра на Гамбург :wink: кв. Алтона - стискал съм му ръката - иеаа :-D
Ужасс , страхотна чест .
Последна промяна от emil_v r на чет окт 23, 2008 2:02 am, променено общо 1 път.
от rulom » чет окт 23, 2008 12:15 am
emil_v r написа:Поздравления , няма забележки .......
Такива са къщетата на богатите в Хамбург :) има цял квартал.
Със страхотни дворове + градинки.

Майсторът си личи според дължината на нивелира ! :wink:

Поздравления и от мен!
А относно "къщетата"-не знам в Хамбург как са,но тук са прекалено близо едно до друго, дано всичките постройки са една собственност, иначе си представям какво ще бъде през уикенда-от всяко къще отделен стил музика ---
нещо подобно--- :-({|= :supz: :weedman: :birthday: :party:
от vidrata » чет окт 23, 2008 12:42 am
Рулом мерси.Батката и един негов авер си купиха мястото и си построиха къщите .Май се вижда че са еднакви, дори и вътре разположението.Иначе гъстотата в раьона си е ОК. всичко това е поради финансови причини нали се сещаш.Ама пък досеа 300 ЛВ. на квадрат(земята,проекти,груб строеж,опраевн първи етаж и вече ТИ отвън) добре е нали ?Вярно вътре пари за майстори не са давани(аз за кво съм :lol: )
от tassel » чет окт 23, 2008 1:53 am
Ооооооооо и с ракавички бачкаш, а? :-D
от vidrata » чет окт 23, 2008 2:08 am
Тасел преди се правех на мъж ама жената вече не ми дава да я пипам(сещаш се къде) станаха като шкурка.Та реших и аз да се погевезя нали тея ръкавички са по 0.99 лв кво му плащаш.
от emil_v r » чет окт 23, 2008 10:39 pm
Малко провинциално държиш шпаклата .
Не можа да останеш поне още месец в София да се поотракаш .
:evil:
от rulom » чет окт 23, 2008 11:07 pm
Тая София колко леб е дала...... :lol: .А иначе се кефя и на зидането.Толкова добре е направено че с кеф да работиш!
Като основна професия съм ел.техник.Прави ми впечатление снимка 11.Дано сте пуснали кабелите подземно че уси*ат целия ефект.
И само да питам:сателитната чиния в комплект със скелето ли е :-D
от vidrata » пет окт 24, 2008 1:58 pm
Има зрителна измама чинията не е хваната за скелето а за простира(временно) ама в калабълъка не се вижда.А кабелите са си така не мога да огрея за всичко те са изпълнение на енергото.

Емо както ти писах на лични не съм специалист в ТИ и шпакловането а и мисля че не е важно как държиш шпаклата а кво правиш с нея.
от emil_v r » съб окт 25, 2008 12:01 am
Ee Видра , ти ме взе на сериозно :)
Това е предпетъчна закачка , по- горе ти бях писал че не се виждат никакви забележки , и това не ме учудва при теб .
Иии... че конструкцията ,бетоните , зидарията са страхотни . иии че такива кокетни къщета
в Германия си позволяват богатите .

Нещо дописвах обаче после и компютъра скапа целият предишен пост .

Мажи си ръцете , при загрубяване с крем и се оправят.
В нашият край немаме такива проблеми , понеже почти не контактуваме с жените с ръце .
Само в началото за центроване и толкоз :evil: :wink:
  • 1
  • 2

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Вашите ремонти-публикувайте снимки”